satılık motosikletler

Piaggio Yeni Beverly 300 Ve 400 Scooter’ı Sundu

Piaggio Yeni Beverly 300 Ve 400 Scooter’ı Sundu.

Kusursuz zarafeti nedeniyle popüler olan, yıllar içinde İtalya’da en çok satılan scooterlardan biri haline gelen Beverly artık tamamen yenilenmiş ve kendi kategorisinin ötesine geçerek çok yönlülüğü, dinamiği birleştiren gerçek bir fenomen haline geldi.

Yeni Piaggio Beverly, çevikliğinin ve yol tutuşunun ortaya çıktığı şehir içi ulaşımdan orta ve uzun menzilli sürüşlerde üst düzey stabilitesini, gücünü konforuyla birleştiriyor. Beverly sürenler konforunun ne kadar iyi olduğunu ve yıllara meydan okuduğunu bilirler. Şahsen kullanmış biri olarak en sevdiğim modellerden biridir diyebilirim.

Yeni tasarım kesinlikle sportif, ön kısım tamamen yeniden tasarlandı, oysa yandan bakıldığında çizgiler daha keskin ve kaslı hale gelmek için önceki modellerin yumuşaklığını terk ederek daha şık, daha eğilimli bir arka kuyruk eklemişler.

piaggio beverly 2021
piaggio beverly 2021

LED far, yeni gidonun ortasında öne çıkıyor.

Sinyal göstergeleri ve konum ışıkları da LED teknolojisidir, kenarları profillemek için ön kalkanın yanlarına yerleştirilmiş. Arka kısım, LED arka ışık kümesinin ortasında ortaya çıkan profille bitiyor. Jantlar da yenidir, sportif yedi parçalı kollu tasarıma sahiptir ve koltuk, çift kaplama ve çift dikişle muhteşem bir şekilde rafine edilmiştir.

Tüm işlemler cebinizdeki fob ile yapılmaktadır. 

Teknolojik özellikler açısından da gelişkindir, anahtarsız sistemi benimseyerek geleneksel bir anahtar takmadan devreye girer ve böylece çalıştırmayı, koltuğu, yakıt kapağını açmayı ve direksiyon kilidini konumlandırmayı kolaylaştırır – tüm işlemler cebinizdeki fob ile yapılır.

Merkezde tamamen dijital 5,5 “LCD gösterge paneli var ve bunun yanında yeni gidon kumandaları ergonomilerine göre tamamen yeniden tasarlanmış. Ekipman, 400 hpe versiyonunda standart olan PIAGGIO MIA bağlantı sistemi ile tamamlanır ve akıllı telefonunuzu Bluetooth aracılığıyla Beverly’nin yerleşik elektronik sistemine bağlamanıza olanak tanır, daha da tatmin edici, eğlenceli bir sürüş deneyimi için farklı özellikler sunar. Bu özellikler yakında ortaya çıkacaktır.

Yeni Piaggio Beverly‘de iki farklı ruh bir arada var: bir yandan Beverly zarif ve rafine, diğer yandan Beverly S’de ile gelen daha cesur ve sportif olan.

Piaggio Beverly, Bianco Luna ve iki yeni Blu Oxigen ve Grigio Cloud rengi gibi bir dizi zarif ve parlak renkte gelir. Bu renk şemaları açık, sıcak ve davetkar metalik tonlarda kaplamalar, koyu kahverengi koltuk rengi ve açık gri jantlarla birleştirilmiştir.

Piaggio Beverly S, her şeyden önce, grafit grisi sportif mat yüzeyleri ile öne çıkıyor. Üç özel rengi var: Argento Cometa ve Nero Tempesta, mat ve orijinal ve fütüristik parlak Arancio Sunset rengi. S versiyonu, iki malzemeden yeni bir siyah seleye ve koyu gri jantlara sahiptir.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir