Giriş Yap
PIAGGIO FLY 125 3V

PIAGGIO FLY 125 3V modeli, Piaggio’nun tüm dünya için tasarlanmış ve üretilmiş küresel scooter’ıdır. Kolay ve güvenli, Fly daha ilk versiyonundan itibaren, Scooter sektörünün büyük bir küresel üreticisi olan ve dünya çapında son derece farklı kullanıcıların ihtiyaç ve arzularını karşılamayı amaçlayan Piaggio ruhunu benimsemiştir. Şimdi ise Piaggio Fly zarif bir stille baştan aşağı yeniden yaratılmış olarak yeniden doğmuştur ve akıllara kazınmış kullanım kolaylığı sayesinde çok daha büyük bir scooterdan beklenecek rahatlık, koruma ve güvenlik gibi yeni özellikler sunmaktadır.

Tasarım

Yeni PIAGGIO FLY 125 3V hacim dengesi bir mini GT ile kıyaslanabilecek kullanılabilir boşluk sunan yeni bir işlevsellik konseptinin dışavurumudur. Zarif İtalyan stili dikkatlice tasarlanmış ve boyanmış yüzeylerinde, göz alıcı ve krom detaylarında ve en küçük detayların bile nasıl işleniş şeklinde görülebilir. Küçük boyutu, şehir trafiğini aşmak için idealdir ve güvenilirlik aşılayan modern ve şahsi hatlarla ve küçük bir Granturismo scooterinin görünüşüyle uyum içindedir, çevik ve rahattır.

Alt sele rahattır ve her boydan sürücü için kolay oturma imkanı sağlamanın yanı sıra geniş bir başlık kompartımanı barındırmaktadır. Ayaklık bacakları açacak alan sağlamaktadır ki bu sürücünün rahatlık ve konforu için avantajlıdır. Tüm paket detaylara, uyuma ve krom kaplı parçalarla bitirmeye verilen itinalı özenle karakterize olmuştur. Tekerlek jantları 5 adete kadar çıkan dönen çift gümüş renkli jant telinden oluşmaktadır, tıpkı ön çatalda ve vites kutusunda olduğu gibi. İnce arkası metalik gümüş bir bagaj taşıyıcı ile ve aracın arkasına şık ve parlak bir ifade vermek için sinyal ve arka far barındıran tekil ışık kurulumu ile tamamlanmıştır.

Teknik Detaylar

PIAGGIO FLY 125 3V’ın dış görünüşü tamamen yenidir ve çelik borulardan ve preslenmiş ve kaynaklanmış desteklerden oluşmaktadır; açık bir tekli beşik yapısı, hassasiyet ve sürüş güvenliğini garanti eder ve sağlam ve bükülmeye ve eğime dayanıklıdır. Yeni Fly arka tekerlek, en klasik Scooter mantığına göre motoru sallanan bir parça olan kullanan, tekil süspansiyon üzerinde çalışırken 32mm’lik destekleri olan hidrolik bir teleskopik çatala sahiptir. 12 inçlik tekerlekler ve geniş, tüpsüz tekerlekler (önde ve arkada 120/70) yüksek şaseyi tamamlar ve trafik için genel denge ve çeviklik sağlar. Fren sistemi 125cc’lik versiyon için önde ve arkada bulunan iki büyük çaplı diskten (220mm) oluşur.

FLY 125 3V i.e. Teknik Özellikler
Motor Tek silindirli 4 zamanlı 3 sübaplı
Silindir hacmi 124 cc
Max güç 12.1 hp 8.250 rpm
Max tork 10.7 Nm 6.750 rpm
Besleme Elektronik enjeksiyonlu
Soğutma Hava
Debriyaj Otomatik kuru tip
Vites Değişken akışlı aktarım sistemi
Arka fren 220 mm disk ile
Ön fren 220 mm disk ile
Ön lastik İç lastiksiz 120/70 – 12″
Arka lastik İç lastiksiz 120/70 – 12″
Uzunluk 1.850 mm
Genişlik (En geniş yer) 720 mm (aynasız)
Aks aralığı 1.325 mm
Sele yüksekliği 760 mm
Yakıt deposu 7 litre (1.5 litre yedek içinde)
Egzost çıkışı Euro 3 normlarında
Fiyat
FİYAT 2.390 €
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok