Peugeot Pulsion Active 2023

Peugeot Pulsion Active 2023

Peugeot Pulsion Active 2023 modelini getirirler mi bilmiyoruz? Fakat 2023’te peugeot yeterince yeni modeli çıkartmayı hedeflemiş. Hedeflerini Türkiye için düşünürler mi bilmiyoruz. Ama bu model, servis ağını düzgün kurarlar ve sıkı bir çıkış yakalarlarsa olur gibi duruyor. Sayfasını paylaşacaktım fakat henüz kendi sayfalarını bile düzgün şekilde tasarlayamamışlar. Kusura bakma peugeot sitenize koyduğunuz imajlar bile düşük çözünürlükte. Tamam bunu problem etmezsek sorun değil.

125 cc Motosiklet modellerinin fiyatları

Peugeot Pulsion 125 Active fiyatı 4 685€ civarında,

Peugeot Pulsion 125 GT Euro 125 model fiyatı ise 5085 Euro civarında,

Peugeot Pulsion Allure 125 fiyatı 5185 Euro civarında yabancı sitelerde fiyatlarndırılmış.

Bakalım Pulsion Active 125 bize neler sunuyor?

Peugeot Pulsion Active 125, 2023 modeli teknik özellikleri

Fransa’da yapılan Pulsion tamamen şehir ve çevresi için tasarlanmış, yeni euro 5 motoru ile günün her saatini yoğun yaşamanızı sağlayacak. Yüksek düzeyde donanım, benzersiz performans ve maksimum konfor ve güvenliği bir araya getiren, Fransa’da üretilen birinci sınıf 2 tekerlekli Pulsion’da yerinizi alın. Pulsion, kategorisinde ABS ve SBC bağlantılı fren sistemi sunan tek 2 tekerleklidir.

Peugeot PowerMotion®euro 5 motor ailesi, ürün gamımızdaki ve kategorisindeki en güçlü motor ailesidir. 125cc Pulsion motor, 8800 rpm’de maksimum 10,6 kW güç için 14,4 hp ve 12,4 Nm tork geliştirir. LFE* teknolojisi sayesinde, olağanüstü sürüş keyfi ve trafiğe daha kolay entegrasyon için gürültü emisyonlarını ve tüketimini azaltır.

* Düşük Sürtünme Verimliliği

Ekstralar fiyata dahil değil, özel fiyatlandırma yapmışlar fakat ülkemizde güzel fiyatlara çakacaklarına eminiz

Şehri gönül rahatlığıyla keşfetmek için Peugeot teknolojisinin en iyisi. Pulsion’un, yüksek düzeyde donanım sunan bu modeli onu piyasadaki en güvenli iki tekerlekli araç yapar. ABS*, tekerlekleri kilitlemeden tam güvenlik içinde frenlemenize eşlik eder ve SBC* teknolojisi, frenlemeyi tek bir fren koluyla ön ve arka tekerleklere dağıtır. Acil frenleme durumunda, uyarılar otomatik olarak tetiklenir. * ABS + Senkronize Frenleme Konsepti: Peugeot Motocycles kombine frenleme

Aydınlatma aynı zamanda bir güvenlik unsurudur. Güçlü gündüz çalışan LED DRL’ler*, Pulsion’a trafikte yüksek görünürlük sağlar. * Gündüz Çalışan Işık

Acil Frenleme Durumunda Uyarıların Yanması

Acil frenleme durumunda, Pulsion, otomatik olarak keskin bir yavaşlama sinyali vermeyi ve böylece çarpışmaları önlemeyi mümkün kılan uyarıların aydınlatılmasıyla donatılmıştır. Hız 50km/s’nin üzerindeyken aktif olan sistem, aracınızda 6m.s-2’den fazla bir yavaşlama olduğunda uyarıları devreye sokar ve yavaşlama 2.5ms-2’den az olduğunda uyarıları kapatır.

Pulsion serisi, önde kedi köpekleri şeklinde DRL’ler ve “3 pençeli” bir arka lamba içerir. Anahtarlarınızı aramayacaksınız! Otomobilden ilham alan akıllı anahtarınız, araç çevresinde 1,5 m’lik bir yarıçap içinde algılanır ve kolay çalıştırma sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Motor Cinsi Power Motion 125
Motor Hacmi  125 cc
Motor Tipi  Tek silindirli 4 Zamanlı
Euro Standartı Euro 5
Soğutma Tipi Su Soğutmalı
Yakıt Beslemesi Elektronik Enjeksiyon
Azami Güç 10,6 kW
Azami Tork 12.4Nm
Yakıt Tüketimi (L/100km) 2.5

ŞASİ

Süspansiyon Ön Hidrolik Teleskopik Çatal 37mm
Arka Çift Hidrolik Amortisör Ayarlanabilir 5 Pozisyon
Lastik Ebatları Ön =120/70- 14
Arka =130/70- 13
Fren Ebatları Ön (disk) = 260 (mm)
Arka (disk) =210 (mm)
Fren Tipi ABS

EBAT & KAPASİTELER

UxGxY (mm) 2065x760x1425
Dingil Mesafesi 1460 mm
Sele Yüksekliği 790 mm
Y. Depo Kapasitesi 11.1 lt
Gösterge Paneli Tipi TFT
Sele Altı Bagaj Kapasitesi 1 tam yüz kaskı+1 yarım kask
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap