Pasaklı motorcunun bilmesi gereken 3 durum

1
1799

Günümüzde temizliğin insan hayatı için ne derece önem arz ettiğini bilmeyenimiz yoktur. Hal böyle olunca motosiklet kullanıcılarının da kullandıkları motosikletin görünüm ve temizliği ile ilgili özen göstermesi de bir o kadar önem kazanıyor.

Sürücülerin, “aman ya kim yıkayacak şimdi, iki tur atayım yeter” şeklindeki yanlış tutumu yüzünden bindikleri motosikletin kendilerine adeta küfür ettiğinin farkında olması gerekir. “Arkadaş bindiğin şeye saygın olsun” diyecek kadar çok eleştirmenin olacağı motosiklet konusunda en önemli tarafı da dış görünürüm konusunda arabadan daha çok dikkat çekmesi tabii bir gerçek. Motosiklet sürücülerinin temizlik konusunda bilmesi gereken 3 durumu sıralayacak olursak;

Pasaklı motorcunun bilmesi gereken 3 durum

1) “Motosiklet temizliği sizin karakterinizi yansıtır” gibi imalı sözleri duymadan siz dikkat edin.

motos xxx

 

2) Yolculuk esnasında belki de 4 hafta boyunca yıkamadan bindiği o güzelim 1200 GS’nin o rezil görüntüsü ile kız tavlamayı unutun. (motoru bu halde ise evini düşünemiyorum dedirtme)

1200 gs in mud

 

3) Üzerinize giydiğiniz takım elbise ile davete katılırken ayağınızda bulunacak bir terlik ne kadar abes durursa, motosiklette sizin temiz oluşunuz ile Motorun kirliliği işte bu derece çelişecek.

klasik giyim ve motosiklet

1 Yorum

  1. Motosikleti kendinden bir parça olarak gören kişilerin asla böyle bir şey yapmayacağı kesindir. Motosiklet sizi ve sizin hayata bakışınızı yansıttığı için daha çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Güzel bir yazı olmuş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here