satılık motosikletler

Otopark kazalarını sigorta ödemez mi?

otopark-kazasi

Otopark kazaları sigorta tarafından karşılanmaz mı? Otopark kazalarında sigortasal durum nedir?

Bu konuda facebook gurubumuzda ne yapacağı konusunda bilgisi olmayan bir arkadaşımız bilgi istemişti. Onun paylaşımı üzerine çok fazla yorum geldi.

Detaylar şu şekilde;

Arkadaşlar gördüğünüz gibi otopark ta kaza yaptım kaza yaptığım yol ok isareti ile gösterildiği gibi çift yönlü ama araç direk benim şeridime girdi ve sola döneceği zaman geniş alması gerekiyor bende biraz hızlıydım polis aradık yaralanma olmadığı için gelemedi kendi aramızda tutanak tuttuk şimdi ne olacak bilgisi olan varmı kadın arabamın masrafı var diyor.

Sizden gelen 126 soru ve cevapları paylaştık.

otopark kazası sigorta ödemesi

otopark kazasında sigorta durumuotopark kazasında sigorta durumuotopark kazasında sigorta durumuotopark kazasında sigorta ödemesiotopark kazasında sigorta ödemesiotopark kazası sigortadan para almakotopark kazası sigortadan para almakotopark kazası sigorta hasarıotopark kazası sigorta miktarıotopark kazası sigorta tarafından ödenir miotopark kazası sigorta tarafından ödenir miotopark kazası sigorta tarafından ödenir miotopark kazası sigorta maliyetikaza sonrası sigorta ödemesikaza sonrası sigorta ödemesi

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir