Neden Yamaha 125 YBR almalıyım?

3
2314
yamaha-ybr-125
yamaha-ybr-125

Benim tarzımda yuvarlak kafalı ybr sahipleri için hızının yetersizliğinden yakınanlar olsa da Yamaha 125 YBR modeli ne zaman benzin aldığını unutturur insana. Öyle ezik büzük de durmaz, ve kendi içinde bir karizması vardır.

ybr-125

Neden Yamaha 125 YBR almalıyım?

Yeni başlayan için ise candır. Adeta sevdirir kendini kereta. Motosiklet kültürü oluşmuş birçok ülkede ilk sahibinde 50.000-60.000’nci km’sini yapmış, sahibiyle arasında duygusal bağ yaratmış, daha ilk gününde sahibiyle nikah kıymış bir makine adeta. Sadece bir başlangıç motoru değil, commuter sınıfında bir motosiklet benim bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor, diyebilen insanların da tercihidir ybr 125.

ybr-125-1

Hatalarınızı affeder ve dar dönüşlerde sizi yere yapıştırmaya müsait değildir. Düşük cc’sinden beklendiği üzere inanılmaz seri, atak falan sayılmaz ama yine de ışıklarda arabalardan mutlaka daha önde kalkarsınız. Eğer hızlı gitmek istiyorsanız 4. viteste biraz sıkıştırıp redline’ı biraz geçtikten sonra 5’e atmanız gerekir.

Yamaha YBR 125 – 0-100 km / s

Tek silindirli olmasına rağmen balancer sistemi ile neredeyse titreşimsizdir, titreşim 8000 devirden başlar ki o da ancak sağ elcikte ve pegde hissedilir, koltuğa bu titreşim yansımaz. Ya dostum ben şehir içinde deli gibi gezerim, zaten motoru da yeni öğreniyorum diyorsanız sizin için biçilmiş kaftandır. Adeta kaskı başında insanların, aklı başında motoru olarak bilinir.

Yamaha Ybr125’i kimlere tavsiye ediyoruz, özellikle motora yeni başlayanlar, hız limitlerini sevenlere, ucuzlu ve az masraf isteyenlere, kolay satmak isteyenlere

Facebook Yorumları

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here