Giriş Yap
MT Kask KRE Snake Karbon 2.0

mt kask kre snake karbon

Fiyat, Performans içi Kask Önerisi

MT Kask KRE Snake Karbon 2.0

mt kask kre snake karbon

MT Helmets motosiklet kaskları sürekli kendini geliştiren ve yenilenen bir marka, MT KRE Snake Karbon 2.0 kapalı motosiklet kaskıda bunlardan biri, geliştirilen teknolojilerle üretilen Karbonfiber kabuk sayesinde güvenli ve çok daha hafif. Son derece sportif ve aerodinamik olan kabuk, renk ve desen olarak adında da geçen gibi yılanı derisini andırıyor, hızlı kuruyan ve anti alerjik çıkarılabilir iç pedler, çene pedi, burunluk, pinlock takılabilir Max Vision vizör, 3 boyutta üretilen yüksek darbe emilimine sahip karbonfiber kabuk , DOT ve ECE2205 sertifikaları gibi pek çok özelliği bulunan mt hlelmets snake karbon 2.0 motosiklet kaskı fiyat olarak da emsalsiz.

Rüzgar Direnci: Aerodinamik olarak test edildi ve arka hava çıkışına dahil spoiler ile yüksek hızlarda daha stabil olması sağlandı.

Dış Kabuk: Yüksek darbe emilimine sahip %100 Karbonfiber. Ayrıca 3 kabuk teknolojisi ile beden ölçünüze göre çok daha iyi uyum ve güvenlik sağlar.

Hava Akımı: Kaskın önde 3 geniş hava girişi ve arkada bir adet hava çıkışı bulunuyor her biri ayrıca kapatılıp-açılabilir böylece içerideli hava sirkülasyonu tamamen sizin istedğiniz gibi olacak.

Vizör Sökülme: Hızlı ve kolayca, alet gerektirmeden değişitirilen vizör, kaza anında kasktan ayrılmayacak şekilde tasarlandı.

Vizör: Çizilmeye dayanıklı, UV filitreli ve Pinlock buğu önleyici ile uyumlu. Şeffaf vizör ile satılmaktadır, renkli vizörleri ayrıca satılır.

Çene Bağlantısı: Double D sistem ile en güvenli çene bağlantı sistemine sahiptir.
Pinlock Buğu Önleyici: Vizör üzerinde pinlock delikleri hazır bulunuyor ve Pinlock kutu içeriğine dahil.

İç Pedler: Tamamı çıkarılabilir ve yıkanabilir iç pedler antibakteriyel ve antialerjiktir, tahriş ve aşındırma yapmaz.
Dot Sertifikası: Amerika kara yolları güvenlik yönetmeliğine uygunluk belgesi almıştır.
ECE 22.05 Sertifikası: Avrupa kara yolları güvenlik yönetmeliğine uygunluk belgesi almıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok