Çantadan motosikletli kız analizi

Motosikletli kız analizi çantadan yapılır mı demeyin tabi ki yapılmaz bizimkisi sadece öyle olduğunu düşündürten emareler bulmak. Belli ki o çanta bir şekilde taşınacak ama nereye gidersen git o çanta, bu çanta, olmadı motosiklet çantasında hayatını taşıyan kızların motosikletli hayatlarını anlamaya çalışıyoruz.

tumblr_ltvjxvqQZJ1r02qnwo1_1280

1. Kask ve koruma takmadığına göre kızımız eve yakın ve günlük gezmeye gidiyor, muhtemelen bir kız arkadaş toplantısı, cafe, yemek tarzı bir buluşma olma ihtimali yüksek ama şık giyindiği için erkek arkadaşına gidiyor. Motor üstünde bozulmasını istemediği saçlarıyla henüz yolculuk başlamamış veya ilk 10km yapıp durmuş ve fotoğraf çektirtmiş

 

tumblr_m0fewhfuLJ1qlbtloo1_500

2. Haftasonu gezmesi için tatil bölgesine doğru bir yolculuk planlanmış, muhtemelen yan çantanın içinde 3 gününü orada geçirecek kadar malzeme, yeteri miktarda elbise, pijama, makyaj malzemesi taşıyabilir durumda var ya da yok belki ben yanılıyorum. Kask takmayan ve koruma kullanmayan kız etekle motosiklet kullanmasını zorlaştırmış

 

tumblr_m0iq32UV411qbd0kbo1_1280

3. Anne baba evden gittikten sonra erkek arkadaşa veya kız arkadaşların bulunduğu eve doğru yapılan bir yolculuk tahmin ediyoruz. Köpek evde bırakılmadığına göre gece kalmalı bir yere gidiyor.

 

tumblr_mnjn5mzems1qgm69ko1_500

4. Çantanın büyüklüğüne göre sadece günlük bir gezide, belkide erkek arkadaşın davetiyle yapılan bir yolculuk, yer çok uzak değil o yüzden çanta küçük. Klasiksever bir kız olduğunu düşünerek kitap okumaya meraklı belkide okula giderken aldığı çantadır yanındaki ne dersiniz?

 

tumblr_msfj2dhOvk1r8uxaqo1_500

 

5. Arkadaşlara son bir veda, diğer arkadaşın arkasında. Bu kesin bir okul çıkışında çekilmiş, fotoğrafı çeken bu kızların tanıdığı bir erkek arkadaşları ve o paylamış gibi görünüyor.

Subscribe
Bildir
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Bizi haberdar edin lütfen, emailimiz sizde var

Başka Yazı Yok

1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol