Giriş Yap
Motosiklet Üreticisi Aveta, SVR180’i Tanıttı

Motosiklet Üreticisi Aveta, SVR180'i Tanıttı

Motosiklet Üreticisi Aveta, SVR180’i Tanıttı

Asya pazarında küçük deplasmanlı motosikletler çoktur. Bu hareketli küçük makineler, uygun maliyetli, kompakt ve güvenilir mobilitenin nüfusun çoğunluğu için mutlak bir zorunluluk olduğu Malezya gibi ülkelerde yolun krallarıdır. Neredeyse tüm üreticiler talebi karşılamak için yeni modeller piyasaya çıkmaya devam etmektedir.

Bizde bu mantık dışarıdan getir sat şeklindedir. Elini taşın altına koyan çok az gerçekçi firma bulabilirsiniz. Bunun sıkıntısını parça veya tedarik olarak bizler çekmeye başlarız.

Malezyalı motosiklet şirketi Aveta’nın yeni bir modeli, etkileyici performans ve üstün özellikler sunarak giriş seviyesi pazarında işleri hareketlendirmeye çalışıyor. Adı SVR180 ve eski güzel underbone motosikletine sportif bir hava katıyor. Aslında, Aveta, SVR180’i “Ultimate Supermoped” olarak adlandıracak kadar ileri gidiyor ve banliyö Yamaha Y15ZR’nin beğenisine karşı çıkıyor . Ancak Aveta SVR180, 175cc tek silindirinden 8.500 rpm’de 16.8 beygir gücü ve 10,9 ft-lbs tork ile biraz daha homurdanıyor. Söz konusu motor, gücü altı ileri manuel şanzıman aracılığıyla arka tekerleğe aktarıyor.

Özelliklere gelince, Aveta oyununu premium bileşenler yükseltmiş gibi görünüyor. SVR180, LED gündüz sürüş lambaları ve tamamen dijital bir gösterge paneli ile donatılmıştır. Fren donanımı, ABS içermeyen ön ve arka disk frenlerden oluşur ve bisiklet, 90/80 ön ve 120/70 arka lastikle 17 inçlik bir tekerlere sahip. Süspansiyon donanımı, ön tarafta standart bir teleskopik ön çataldan oluşurken, arka süspansiyon, önceden yüklenebilen bir monoşoktan oluşur. Bisiklet, yeterli 6,6 litrelik yakıt deposuna rağmen küçük bir alana sahip. Son olarak Aveta, günlük işe gidip gelirken daha fazla rahatlık sağlamak için bir USB şarj bağlantı noktasına sahiptir.

veta, SVR180’i kırmızı, mavi, camgöbeği ve siyahtan oluşan dört standart renkte sunuyor. Bu arada üretici, standart olarak iki yıl veya 20.000 kilometre (yaklaşık 12.400 mil) kapsama alanıyla SVR180 için etkileyici garanti kapsamı sunuyor. Fiyat? 2,247 ABD Doları

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok