Motosiklet Panayırı 2-3 Haziran

0
183

İlkini 2017 yılında “Eğitim Festivali” olarak yaptığımız ortalama 7800 motosikletçinin katılımı ile gerçekleşen festivalimizin İkincisini Türkiye Motosiklet Platformu Motosiklet Panayırı konseptiyle yapacağız. Organizasyonumuzda sizin gibi çok değerli motosiklet dostlarını da aramızda görmekten mutlu olacağız.

2013 yılında kurulan Türkiye Motosiklet Platformu an itibarıyla 152 kulüp tarafından desteklenen, Türkiye’de motosikletin hak ettiği yere gelmesi için canla başla çalışan ve yaptığı tüm organizasyonlarda unutulmaz işlere imza atan bir sivil toplum örgütüdür. Motosiklet sevgisi ve birlikteliği üzerine onlarca çalışma yapan platformumuz ülkemiz ve hatta bir çok yabancı ülke tarafından da bilinmektedir.

Bizler, düzenlediğimiz kortejler, festivaller, yardım kampanyaları, destek sürüşleri, eş zamanlı etkinlikler, motosiklet sorunlarını çözmek için kampanyalar, motosiklet farkındalık çalışmaları ve geziler haricinde , milli günlerde kortejler , motosiklet fuarlarında katılım, imza kampanyaları, çocuk ve kadın istismarına karşı bilinçlendirme kampanyaları, hayvan barınaklarına destek, Karnaval radyolarında motosiklet farkındalık spotları, kan ve organ bağışlarında bulunmak gibi birçok sosyal faaliyeti de birlikte yürütmekteyiz. Yurt dışından ülkemize gelen gezginleri de en iyi şekilde ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Uluslararası arenada ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmak için, her yıl binlerce motosikletin bir araya geldiği sürüş ve organizasyonlar düzenliyoruz. Bu organizasyonlara ilimizden, ülkemizden ve ülke dışından birçok motosiklet tutkunu ve destekçimiz katılıyor. Bu organizasyonları da tamamen bedelsiz olarak yapıyoruz ve Ülkemizin motosiklet tutkunlarının hem birkaç gün hoşça vakit geçirmesini, hem de bu organizasyonlardan farkındalık oluşturarak ayrılmalarını sağlıyoruz.

Bu yıl yine İstanbul’da 2-3 Haziran’da farklı yine bir ilke imza atarak Motosiklet Panayırı ile camiayı buluşturmayı planlıyoruz.

Facebook Yorumları

Paylaş
Önceki İçerikYamaha Neo’s 4 Geldi
Sonraki İçerikNenki Kask
30 yıllık motosiklet sürüş bilgisi, tasarımcı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here