ses ver

Motosiklet kazası kurbanı için “vicdanına ses ver” çağrısı

Kazanın aydınlatılması için olayı görenlerin desteğine ihtiyacımız var.

İletişim için: 0541 517 7882#vicdanınasesver #ibrahimdüzen #denizli

Motosiklet kazasıyla yaşamını yitiren mühendisin ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı

Geçen hafta pazartesi günü Denizli’de kullandığı motosikletle yaptığı trafik kazasında yaşamını kaybeden 30 yaşındaki çevre mühendisi İbrahim Düzen’in ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

Cam sanayi fabrikasında çevre mühendisi olarak çalışan İbrahim Düzen, kullandığı 09 BE 626 plakalı motosikletle Çamlık istikametine doğru giderken askeri saha geçiş yolunda direksiyon hakimiyetini kaybedip, orta refüje çarptı.

Düzen’in arkadaşları ise böyle bir kazanın mümkün olmadığını iddia ediyorlar. Bir aracın Düzen’e çarptığı ya da sıkıştırdığı beliriliyor. Görgü tanıklarının verdiği bilgilerin üzerine polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında şimdiye kadar 2 görgü tanığı ifade verdi.

Motosikletlilere sarılıp, gözyaşı döken Düzen’in annesi emekli öğretmen Semra Düzen, otomobil sürücülerinin, motosiklet sürücülerini fark etmesini istediğini belirterek, “Benim evladım son olsun, başka motosiklet kazası olmasın. Otomobil kullananlar yolun bir kısmını motosiklet kullanıcılarına bıraksın, onları fark etsinler. Benim oğlum tam teçhizat binerdi. Kaskını hep takardı. Otomobil kullananlar saygılı olsun. Biz kimseden bir şey istemiyoruz. Sadece oğlumun kaza yapmasına neden olan otomobil sürücüsünün ortaya çıkmasını istiyoruz. Yürekli biriyse çıkar” dedi.

Baba Musa Düzen de oğlunun kaza yapmasına neden olan otomobil sürücüsünün ortaya çıkmasını isteyerek, “Kendisi ortaya çıkıp, kazaya neden olduğunu söylerse davacı olmayacağım, çünkü bizden gitti giden. Yeter ki vicdanen ortaya çıksın, acılarımız dinsin. Çıkmazsa ve sonra bulunursa sonuna kadar davacı olacağız” diyerek gözyaşı döktü.

Kaynak: haberler, youtube, facebook

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.