Motosiklet giyiminde tercihinizi değiştirmek için 5 sebep

by motosiklet
5 sene ago
793 Views

Motosikletlerin rengine veya kendi kafanıza göre kıyafet seçtiğinizde bazı uyumsuzluklar yaşanabiliyor, bu uyumsuzlukları gidermek için sitemizde ve facebook sayfamızda motora göre kıyafet seçiminizi kolaylaştıracak bazı öneriler sunuyoruz. Marka ilk tercihi olanlar için önerilerimizi ve 5 nedenimizi markalarıyla beraber sıralayalım.

Motosiklet giyiminde tercihinizi değiştirmek 5 sebep

1. Motosiklet kıyafet ve aksesuarları konusunda zengin ürün seçeneği sunan Alpinestars markası ile kaliteyi, güvenliği ve rahatlığı yaşayacaksınız. Motosiklet kullananların ihtiyaç duyduğu mont, pantolon, eldiven, bot, içlik, yağmurluk, çanta ve koruma ürünlerini sunan dünyaca ünlü İtalyan Alpinestars markası, motorsporları tutkunlarının öncelikli adreslerinden biridir. Çeşitlilik yönünden chopper, kros, spor, scooter motor seçeneğinize göre komibn yapabilirsiniz. Motosiklet ceketi için en kullanışlı Viper Air modeli, Spartan Eldiven ve Valparaiso pantolon ile güzel bir renk uyumu yakalanabilir.

alpinestar logo
2. Motosiklet dünyasında adeta teknoloji ve estetiğin nikâh kıydığı Dainese markasına ait olarak tüm motosiklet mont ve malzemeleri, profesyonel motosiklet sürücülerinin özenle takip edip yoğun bir şekilde kullandığı markalar arasında bulunuyor. Oldukça dayanıklı ve üst düzey kaliteli modelleri sayesinde motosiklet tutkunlarının sürüş güvenliği gayet uluslararası standartlarda tutuluyor. Dainese kullanarak motosiklet koruma ekipmanları alanında kendi sınıfının en iyileri arasında yer alan ünlü bir İtalyan markası olması, motosiklet montlarıyla hemen hemen her mevsimde konforlu bir yolculuk sağlayabilirsiniz Dainese montların, dirsek ve omuz bölgesindeki kompozit olan koruyucuları sayesinde, motosikletten düşme esnasında üst düzey bir koruma sağlamasının yanında, son derece şık tasarımı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Dainese markası için beğebilen modellerden bazılarını sıralayacak olursak  Air FluxAir FrameAit TourerAvro PelleCrono TexLaguna Seca gibi mont örneklerini verebiliriz.

dainese-logo

3. Yüksek kalite ve teknolojinin buluştuğu LS2 motosiklet kaskları, kullanım sırasında duyulan motor sesi ve diğer çevre seslerine karşı, yeterli düzeyde gürültü yalıtımına sahip olması yüksek seviyede önemli bir kalite standardına sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıca yapısında bulunan karbon fiber malzeme ve LS2 kasklarda bulunan özel havalandırma kanaları, keyifli bir sürüş esnasında, kullanıcının terlemesini engelleyerek, vizörün buğulanmamasına yardımcı olur.LS2 kask modelleri içerisinde, çene açılır, bayan, kapalı, cross ve çocuk kaskları gibi çeşide sahip olması ürün yönünden istediğiniz modele ulaşabilmenize olanak sağlar. SOn zamanlarda en çok tutulan LS2 kask modelleri arasında LS2 FF 396LS2 FF 351LS2 FF 384 , LS2 FF 320 , LS2 FF 396 gibi özel modelleri sayabiliriz.

ls2-logo
4. Sokak ve yarış alanlarında vazgeçilmez bir marka olan Arai, RX-7 GP, Chaser V, Axces 2, Tour X4, Quantum ST, Rebel gibi modelleri güvenli kullanım için en uygun modeller olarak ön planda tutuluyor. Arai Corsair V uluslararası alanda dünyanın en iyi kaskı olarak gösterilmesi, ne derece önemli bir marka olduğunun kanıtı durumunda.

logo-arai

5. Hein Gericke, motosiklet sürücülerinin her türlü ihtiyacı olan ekipmanları sağlayan bir Alman markasıdır. Hein Gericke eldiven, mont, pantolon, çanta,balaklava, yağmurluk, sırtlık ve bot gibi motosiklet sürücüsünün tüm gerekliliklerini sağlar. Sürücünün güvenliği ve konforu düşünülerek ürünlerini tasarlar ve üretir. Soğuk, sıcak, rüzgar ve yağmurdan korurken yazın da içerideki nemin dışa atılmasını sağlayan özellikteki ekipmanları ile motor sürücülerinin ilk tercihleri arasında yer alır.
Hein Gerikce‘de kendi motorunuza özgün kıyafet ve çanta bulma olanağıda bulabilirsiniz ve tam bir kombin çıkartabilirsiniz.

Hein Gericke Logo

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: , , , , , , ,
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Giyim konusunda gerçekten çok kararsız insanlar görüyorum. Birçok marka ve model olduğu için insanlar giyim konusunda kafası karışık bir şekilde geziyor. Bu açık yazıdan da bunun normal olduğunu anlıyoruz. Umarım faydalananlar olur.

Ekipman tavsiyesi istiyorum, naked model, mont, kask, eldiven, pantolon

Naked, kask ve mont önerisi verebilir misiniz

Touring için motor giyim tam ekipman tavsiyesi verin, yeni aldım

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları