Motosiklet Gaspı Son Anda Önlendi

0
176

Haber Çalıntı Motosiklet Haberlerinde çıkmıştır.

Bugün saat 22:30 civari motosikletim ile Üçkuyular feribot iskelesinin önündeki trafik lambalarında kırmızı ışıkta durdum. Önüme sol tarafımdan plakasız bir kamyonet yanaştı. Ben kamyonete “ne yapıyor bu?” diyerek bakarken sağ tarafımdan bir şahıs motosikletimi sağ tarafa doğru çekerek dengemi bozdu ve o anda kamyonetten 5 kişi sopalarla ve bıçaklarla inerek bana direkt olarak başıma vurmaya başladılar.

Ben ne olduğunu anlamadan bıçaklı olan şahıs motorunu artık unut diyerek yanında ki kişilere al anahtarı al diyerek bağırdı. Ben o anda motorumu çalmak istediklerini anladım anahtarı sıkıca tuttum.

Sopalarla elime kollarıma sırtıma ve bacaklarıma vurmaya başladılar.Ama o bir tane şerefsiz vardı aralarında sürekli olarak o sopayla başıma başıma vurdu. Motoru anahtarsız almaya karar verdiler biri kamyonetin kapağını açıp rampa tarzı bir şey çıkarttı.

O sırada arkamda olan bir araçtan genç bir arkadaş bağırınca kamyonete binip uzaklaştılar. Ve tahmini olarak 2-3 dk içinde bir polis otosu geldi. Polisler hayırdır kardeş ne oldu? diye sordular. Bende motorumu gasp etmek istediler beni öldüresiye darp ettiler dedim.

Polis:Plakasını aldın mı? Hayır kamyonet plakasızdı. Polis: “Yapacak bir şey yok o zaman,canını kurtardığına dua et hadi iyi akşamlar.” 155’i aradım tekrar Polisler bu şekilde gittiler diye ve telefondaki polis memuru arkadaşlar öyle dedilerse ben bir şey yapamam dedi ve telefonu yüzüme kapattı.

Şu anda kollarımda ve sırtımda o sopa izleriyle evimde oturuyorum. Bu ülkede ne bir hak, ne bir hukuk, ne de CAN ve MAL güvenliğimiz var. Bu şahıslar İZMİR gibi bir şehrin ortasında bunu yapabiliyorlar.

Tüm motosiklet sürücülerine sesleniyorum dikkatli olun.

Kaynak: facebook, çalıntı motosiklet haberleri

Haber henüz doğrulanmamıştır. Kişilerin verdiği bilgiler doğrultusunda paylaşılmıştır.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here