Motorunuzu güzel gösterecek küçük hileler

by motosiklet
6 sene ago
505 Views

Şimdi size motorunuzu güzel gösterecek birkaç hileden bahsedeceğiz. Bunlar motorunuzu daha alımlı gösterir, daha zengin gösterir, estetik güzelliğine güzellik katar.

Motorunuzu güzel gösterecek küçük hileler, işte başlıyoruz

Motorcycle_phillip_island03

  • Alırken doğrudan parlak renkli motorsikletleri tercih edin… Mat aldıysanız boyatın, hadi bu zor diyelim, renkli karenaj üstü çıkartmalarla itici olmadan renk uyumuna dikkat ederek bir kaç logo veya imaj yapıştırın. Bu hem sizi de daha göz alıcı gösterir, daha seksi gösterir. Üzerinde siz de seksi görünürsünüz. Özellikle halk arasında kırmızı renkli motorlara hayranlık duyulmaktadır. Bu da bizden size bir tüyo olsun.

maxresdefault

  • Yansıtıcı veya Parlayan bantlar (neon wire) led lights gibi aliexpress ve bangood’da bolca var. takabilirsiniz. Bu şekildeki gibi gece feneri gibi göstermeyenlerde var. Bunlar motorunuzun ayak izidir. Genelde jant kısımlarına gece parlak görünmesi için yansıtıcı bantlar takabilir, sanki karşıdan tank geliyor görüntüsü verebilirsiniz.

8589130407039-yamaha-motorcycle-speed-lights-wallpaper-hd

  • Aynı zamanda siz de gece yüksek görünürlük sağlayan emniyetli kıyafetler giymelisiniz. Giymelisiniz ki motorunuzla birlikte siz de kombin yaparak hoş bir gece görüntüsü sağlayabilesiniz.

red_footpeg3

  • Motosiklet peg’leri pek dikkat çekmesede, siz özen gösterin. Arazi araçlarına tampon takabilirsiniz. Peki ya motorsikletlere? Motorsikletlerin tamponları da ayaklarınızı dayadığınız o size güven veren peg’ler… İstediğiniz şekilde iç dizayn yapabilirsiniz. Kimileri vardır, deri döşeme yaptırır…

ilginç modellerden bir kaçı

 

 

 

  • Püf nokta: Karenaj mutlaka değiştirilmeli şekil olarak değil tabi! Karenaj ne renkse benzin deposunun aşağı yan tarafları ve kıyafetinin yan tarafları, aynı renkte olsun (şeki4a: aramayın yok) maksat renk uyumu…

Yazar. Yakup Çelik

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: ,
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Daha daha neler neler

Forum kanalınıza üye oldum, teşekkürler yazıcam

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları