Motorcu muhabbeti olunca yağmur çamur korkutmaz bizi

1
849
Motorcycle-Ride
Motorcycle-Ride

Aslında ortak yanımız bu değil mi? Saatlerce oturup bıkmadan sıkılmadan tüm motor markalarını, güçlerini, motor üzerindeki ilginç deneyimlerimizi saatlerce birbirimize anlatır güleriz.

Motorcu muhabbeti olunca yağmur çamur korkutmaz bizi

Sürekli kaynayan çay demliği, ardı arkası kesilmeyen bisküviler muhabbetin tadı tuzu olur bizde. Hafta sonu gidilecek yerler için planlar yapılır hava durumuna bakılır hemen. Çoğu zaman yağmur korkutmaz bizi döndeririz rotayı ters tarafa neşemiz asla bozulmaz. Laf lafı açar konu uzaarr gider…

Güzel yaz akşamlarında sahile inersin kahkahalarla ardı arkası kesilmeyen anılar anlatılır,daha sonra hızını alamaz şehri bir iki turladıktan sonra tekrar birinin evine gider ve saati gecenin yarısına dayarsın.

O muhabbetin tadı kesinlikle hiçbirşeyde olamaz. O sıcaklığı hiçbir ortamda yaşayamazsın ve o mutluluğu o hazzı yaşayamayan insanlara üzülürsün.Kesinlikle motosikleti ve motosiklet alemini tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi.

Aslında ;

Böyle tatlı muhabbetleri sadece sevdiğimiz ve ortak yanımınızın olduğu insanlarla yaparız.Hiç tanımadığın bir insanın bile motorla alakası olduğunu görürsek şayet onunla konuşmaktan asla korkmaz hatta konuşmak için can atarız, henüz yeni tanıştığımız insanla bile bi oturuşta saatlerce laflayabilirz.

Tüm motorcuların samimi ve güzel insanlar olduğuna inanıyorum. Toplum gözündeki yerimiz her ne kadar kötü olsada aslında bütün motorcular bu toplumun en samimi, en vicdanlı ve doğru insanlarından olduğuna kesinlikle eminim.

Facebook Yorumları

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here