Motorcu adamın hayalini süsleyen 5 kadın tipi

by motosiklet
5 sene ago
150 Views

Her motorcu adam kendine uygun bir hayat arkadaşı ister. Ama motorcu abileri memnun etmek pek kolay değil tabii ki. Biz sizler için 5 hint kumaşı misali bayanları sıraladık.

1. Hali hazırda motosikletçi kadın

motorcu kadın

Bulunmaz hint kumaşın bitmiş versiyonudur. Zaten yok nadir tadından yenmez ne desek sönük kalıcak efendim. En iyisi nikah dairesi yolu ideal bence bulunması durumunda.

2. Sportif Kadın

sportif kadın

Sporu, doğayı, zaten seven bu kadınlar ideal üstünde birer tercihtir. Fit vucütlu bu hanım hanım kızlarımız hali hazırda gözlerimizdir.

3. Adrenalin tutkulu kadın

adrenalin tutkunu

Deli dolu adrenalin hastası hayatı dolu dolu yaşamayı seven bir kadın hiç fena olmaz. Sizi değişik serüvenlere sürükleyeceği apacık..

4. Keyifli ve özgür kadın

özgür kadın

Eğlenceli tiplerdir. Özgür olmaları yolculuğa bir engel olmadığının kanıtıdır.
Sıla – Kafa nereye biz oraya parçası düğün şarkınız olsun.

5. Titiz motosiklet seven bayan

titiz kadın

Of of of diyoruz. Gez toz onun güvenli ellerine bırak cillop gibi temizler bakar. Hatta bakımları yaklaşıyor bak diyerekte uyarabilir. Pasaklıysanız bindirmez motorunuza aman dikkat…

Etiketler: , ,

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Tunahan

Hahahaha, cidden güzel bir yazı olmuş. Güzel noktalara değinilmiş. Herkes kendisi gibi birini arıyor ne de olsa. Sportif olsun ama bir de özellikle motor sevsin. Motor sevmiyorsa da motora ve kullanıcılarına saygı duysa da olur.