Motorcu adama sorulan 3 klişe soru

0
1370
kac-para-bu-motor
kac-para-bu-motor

Klişe sorulardan kurtulmak olmaz illa ki birileri size soracak, saçma cevap vermek elinizde, hiç cevap vermeden de kurtulabilirsiniz. Ama cevap lamak gerekirse aşağıdaki soruları gözden geçirin derim.

Motorcu adama sorulan 3 klişe soru.

yolda olmali
yolda olmali

Klişe soru 1; Motosikletle yola çıktığınızda yanınıza alacağınız aklınıza gelen ilk şey nedir? Ne derdiniz hiç düşündünüz mü? Kesik parmak eldiven, şatafatlı parlayan yüzük ya da onsuz yola çıkamam arkadaş diye tabir ettiği, internetten günlerce siparişi için büyük çaba sarfettiği özel motosiklet kamerası olabilir mi? Yolda ihtiyacınız olmayan ne varsa boşaltın hafifleyin, soru klasik ama verilecek cevap basit hafif olun.

 

hangi kask modeli
hangi kask modeli

Klişe soru 2; Hangi marka kask kullanıyorsun? AGV o iyiymiş, model önemli mi, testi boşver kalitesi yeter, bir de pahalı, adamlar yapar abi, sı…san Türkiye’de üretemezler niye ya Türkiye’nin nesi var Üretim yok abi, abi sen üret çok mu zor. Neyse derin konular sonraya kalsın. Arkadaş benim bu kafama taktığım şey acaba sağlam mı? Tabi abi o kadar para verdik, ne kadar para o kadar kalite, tabi yavrum düşünce anlarsın.

 

benzin fiyatı
benzin fiyatı

Klişe soru 3; Kaç lira yakıyo abi? Abi yaksın işte, almış motoru, mutlu mu, değil mi o na bak. Kaç lira yakıyomuş, almış kullanıyor adam rahat ver. Daha çok yakanıda var onu almamış. Klişe soruya klasik cevap az yakıyor abi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here