Mondial’in Yeni 50cc Modelleri

0
474

Mondial’in Yeni 50cc Modelleri yeni sürücülere önemli ölçüde ihtiyaçlarınızı karşılayacak. 3kw, 4kw gücüne kadar olan bu modeller yaklaşık 4 beygir kadar güce sahip. 50cc’ler 45km’ye kadar sınırlandırılmış durumda. Yazılım atarak bu sınırı biraz aşabiliyorsunuz. Üreticiler bunu yapmanızı tavsiye etmiyor.

50cc Motosiklet ehliyetine sahip olmadan kullanılabiliyor. MTV, Sigorta yaptırmanıza gerek yok. B sınıfı ehliyetle kullanabilirsiniz. Plaka takmanız gerekiyor.

Diğer araç kullanıcılarını bu yönden kendine çekiyor.

ZNU 50cc model ile başlayalım; Klasik görünüşlü, Kısa sürüşler, uzun sürüşler için ideal. Birçok eksiği giderildi. Özellikle şehiriçinde ulaşım için mükemmel yapılmış. Gösterge panelinden, oturuş şekline kadar düşünülmüş.

Tap ise çok zevkli bir rengi, gösterge paneli, far görünüşü çok iyi yapılmış. Aerodinamik olarak sizi tatmin edecektir. Şehiriçinde kullanırken rahat park, çabuk ulaşım için tercih edilen bir model.

B-Street, şehir içinde daha dengeli bir kullanım sunuyor. Kullanımı bizce daha zevkli bir model. Arkada tekli sönümleme sistemi var. Fuar sonrası satışına başlanacaktır.

Bu konuda güzel bilgiler vermiş olan motopixel tv’den Selçuk arkadaşın videosunu izleyebilirsiniz.

Sigorta fiyatları ve bir kullanıcının yorumu incelenmeye değer.

Öyle bir ülke olduk ki, sigorta ücretleri neden bu kadar çok ? sigorta olmadan araç kullanılırmı ? demiyoruz onun yerine sigorta yapmadan binebileceğimiz araçları ön plana çıkarıyoruz. Sigorta fiyatları okadar arttıki sigorta bizim iyiliğimiz için olması gerekirken artık insanlar öcü gibi görüyor. Gerçekten yazık bu millete. Bizim halkımız bunu haketmiyor. Sigorta önemlidir arkadaşlar sigortasız araç kullanmak gerçekten çok riskli. Ufak bir kazada bile yıllarca ödeyeceğiniz sigorta ücretini bir anda ödeyebilirsiniz. Ben sigorta yaptırılmasından yanayım. ama MTV olayınada gelince gerçekten güzel bir uygulama şuncacık araçtanda almayıversinler MTV. Bu arada genelde yalnış bilinen bi durum var sigorta yapmama serbestliği karşı tarafın masraflarını ödeme yükümlülüğünüzü kaldırmıyo. Yani 50 cc motorla gidip son model mercedesin kapısına girerseniz 3 adet motor parası daha verirsiniz cebinizden sigortanız olmadığı için.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here