Malaguti Madison 150 Scooter

Malaguti Madison 150 Scooter

Malaguti Madison 150 Scooter

İtalyan motosiklet şirketi Malaguti, Güneydoğu Asya pazarına kolay ve pratik seyahat için tasarlanmış maksi tarz bir scooter olan Madison 150 ile girdi. İlk olarak Tayland’da tanıtılan bu maxi-scooter, sadece keskin ve şık bir görünüme sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda Honda ve Yamaha‘nın seçkin rakipleriyle rekabet edecek görünen güçlü bir motora da sahip.

Malaguti Madison 150, klasik maxi-scooter oranlarını canlı ve güçlü stille birleştirir. Malaguti Madison görünüşte oldukça fütüristtir ve kesinlikle daha yaygın Japon maxi-scooter’larından daha benzersiz bir sürüş arayan binicilere hitap edebilir. Ayrıca, çift tonlu renkleri, tasarım diliyle mükemmel bir uyum sağlar ve ona birinci sınıf bir görünüm kazandırır.

 

Malaguti Madison 150 Scooter

Performans söz konusu olduğunda, Malaguti Madison 150’ye 149.3cc sıvı soğutmalı, tek silindirli, yakıt enjeksiyonlu bir motor güç veriyor. Öte yandan, scooter’ın güç ve tork değerleri, üretici tarafından henüz açıklanmadı. Ancak Madison 150, rakiplerinden çok daha fazla 142 kilogram ağırlığıyla puan kaybediyor. Bununla birlikte scooter segmenti, her zaman, Madison 150’nin salt performanstan ziyade konfor ve pratiklik ile öne çıkmaya çalışıyor.

Başlangıç ​​olarak Malaguti Madison, teleskopik çatal ve ön yük ayarlı ikiz amortisör ile birlikte gelir. Her iki uçta da, scooter’ı kendinden emin bir duruşa getirmekten disk frenlere sahip. Uzun, geniş bir sele ile birlikte gelir, sürücüye ve yolcuya şehir yolculukları ve şehir dışı yolculukları için bolca konfor sağlar.

Malaguti Madison 150, tam renkli bir TFT dijital gösterge paneli ile donatılmıştır. Bununla birlikte, akıllı telefon bağlantısından yoksundur, bu da en yakın rakibi Yamaha NMAX 155’in Bluetooth ve hatta özel bir mobil uygulama içermesi nedeniyle hayal kırıklığı yaratıyor. Madison ise anahtarsız giriş, tam LED aydınlatma ve bir USB şarj bağlantı noktası ile birlikte geliyor.

Malaguti Madison 150 şimdilik Tayland’da 79.800 Baht – 39.000 TL fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek. Bizde vergilerin eklenmesi ile 100.000 TL’ye yakın bir değerde piyasaya sürülebilir. Türkiye piyasasına girip girmeyecekleri belirli değil.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol