Loncin DS8 650

by motosiklet
3 sene ago
80 Views

BMW artık eski tek silindirli 650 kategorisinde motosiklet yapmıyor olsa da, Loncin bunun için yeni bir plan yapmış durumda. Ve son zamanlarda CIMA şov’da gösterilen ve DS8 olarak adlandırılan yeni motosikleti sunuyorlar.

Loncin DS8 650


Yeni 500cc ikiz silindir modelinde olduğu gibi, DS8’in tarzı hiç de fena değil. Oldukça atak – tabiki gagalı ve off-road kullanımı için gerekli nitelikleri var – ancak ters rakekli far gibi unsurlar oldukça farklı olduğunu gösteriyor.

Çerçeve, arkasında alüminyum bir salıncak kolu ve önü ABD doları gibi biçimli çatal olan boru şekilli bir çelik düzenleme yapılmış. ABS ve gerekli olan yan reflektörler gibi ekler takılmış.

Motor spesifikasyonları motosikletin gücünün 50hp olduğunu ve 5,500rpm’de 37lbft tork olduğunu gösteriyor. Beklediğiniz gibi bu rakamlar eski BMW G650GS ile aynı. Motosikletin ıslak ağırlığı 198kg olarak belirlendi.

Donanım bakımından elle ayarlanabilen bir ekran ve oldukça basit bir LCD seti var ve USB şarj soketi gibi ek ayrıntılar eklenmiş.

Büyük soru işareti ise, fiyatların, üretim planlarının ve Çin’in dışında kullanılabilirliğin testi gerekli; ancak, yeterince düşük bir fiyatla kendini kanıtlaması kolay olacaktır.

Etiketler: , , , , ,

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Tuna Yılmaz

19bin tl’ye kadar spor model önerisi istiyorum