LiveWire S2 Del Mar Lansman Sürümü 18 Dakikada Tükendi

LiveWire S2 Del Mar Lansman Sürümü 18 Dakikada Tükendi
facebook motosiklet grubu

LiveWire, 10 Mayıs 2022’de ikinci elektrikli modeli S2 Del Mar Launch Edition için satışı başlattı. Şirket, Del Mar’ın çizimlerini XR750’den ilham alan bir boya işiyle orijinal olarak yayınlamasına rağmen, Launch Edition daha fütürist bir yetenek gösterdi.

LiveWire S2 Del Mar Lansman Sürümü 18 Dakikada Tükendi.

Satışa başladıktan sadece 18 dakika sonra, CT 12:58’de, müşteriler sipariş üzerine üretilen elektrikli motosiklet için ön sipariş alanlarını hevesle doldururken, 100 Launch Edition biriminin tamamı çoktan konuşulmuştu.

One, LiveWire’ın ürün yelpazesinin zirvesindeyken, Del Mar daha genç, şehirli bir kalabalığa hitap ediyor. Hafif (elektrik için) 440 kiloluk boş ağırlık ve 100 millik şehir, taşıtlar ve metro motosikletçileri için pratiktir, ancak 59,6 kW (80 beygir gücü) sokaklarda fazlasıyla sürüş kontrolü sağlar.

S2 Launch Edition’ın boya şeması Harley mirasından alınmayabilir, ancak iz sürücü stili sokağa iyi bir şekilde uyar. 19 inç jantlar, toprak pist tarzı Dunlop DT1 lastikler, konik bir kuyruk bölümü ve plakadan ilham alan sineklik ile Del Mar, klasik bir düz izcinin duruşunu ve siluetini hala yakalar.

S2 Del Mar üretim modeli, Launch Edition ile aynı başarıyı elde edecek mi?

15.000 $ ‘dan başlayan üretim versiyonu, sınırlı sayıda üretilen trim ile aynı özel üretim jantları ve görünümü sunmayacak. Lansman Sürümü 20 dakikadan daha kısa sürede tükenirken, LiveWire daha geniş bir kitleye hitap etmek için daha fazla bilgi vermek zorunda kalabilir. Örneğin, marka tarafından sağlanan lansman malzemeleri, potansiyel elektrikli bisiklet alıcıları için çok önemli iki özellik olan otoyol aralığını veya yeniden şarj sürelerini listelemiyor.

LiveWire S2 Del Mar’ın 17.699 $’lık Lansman Sürümü ile harika bir başlangıç ​​yaptığına şüphe yok, ancak üretim modeli bayilere ulaştığında platformun daha büyük ölçekte nasıl performans gösterdiğini de merak ediyoruz.

Yorum Ekle

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol