Kymco Agility S 125i Scooter İçin Çeşitli Güncellemeler Sundu

Kymco Agility S 125i Scooter İçin Çeşitli Güncellemeler Sundu

Kymco Agility S 125i Scooter İçin Çeşitli Güncellemeler Sundu.

Tayvanlı scooter ve motosiklet üreticisi Kymco, uygun fiyatlı ve kaliteli iki tekerlekli araçları sayesinde tüm dünyada büyük bir popülerlik kazandı.

Kymco’nun ekmek yediği en iyi scooter oldu ve markanın bunu değiştirme planı yok gibi görünüyor. Avrupa’da, özellikle İtalya’da, 125cc ve altındaki deplasmanlara sahip küçük scooter’lar son derece popüler ve Kymco’nun Agility S’si en favorilerden biridir.

Kymco, 2022 model yılı için Agility S 125i’yi birkaç özellik ve teknik iyileştirme ile güncelledi ve İtalya’da bu küçük kapasiteli scooter’ı piyasaya sürdü. Yeni scooter, stili açısından yenilendi ve şimdi biraz daha sportif ve daha modern bir görünüme kavuştu. Ayrıca Kymco, scooter’a Agility S’yi daha üstün ve kullanımı kolay hale getiren teknik geliştirmelerden söz etmişti. Yeni başlayanlar için, yeni bir LED far geceleri en üst düzeyde görünürlük sağlarken, yeniden tasarlanmış kaplamalar scooter’a sportif bir çekicilik kazandırıyor.

2022 Kymco Agility S’ye bölünmüş beş kollu tasarıma sahip yeni bir alaşım jant seti eklendi.

Yeni bir dijital LCD gösterge paneli, sürücüye ilgili sürüş bilgilerinin daha okunaklı bir görüntüsünü sunarken, geniş koltuk altı depolama alanı ile tamamlandı. 12V şarj soketi biraz daha kolaylık sağlar. Daha da fazla pratiklik için yeni Agility S 125i, standart olarak daha kısa, daha fazla eğlence amaçlı sürüşlerde scooter’dan kolayca ayrılabilen 33 litrelik bir çanta ile donatılmıştır .

Agility S 125i’ye güç veren, Kymco’nun denenmiş ve test edilmiş 125cc tek silindirli, dört zamanlı motorudur.

8.500 rpm’de 10,6 beygir gücü maksimum güç çıkışı ile Agility S, saatte 90 kilometre veya saatte 56 mil azami hıza sahiptir. Litre başına 42 kilometre veya galon başına 98 mil olduğu iddia edilen yakıt verimliliği göz önüne alındığında, yakıt ikmali yapmanız gerekmeden önce oldukça uzun bir mesafe kat edebilirsiniz. Scooter’ın ekonomik motorunu tamamlayan bir dizi barebone destekğe sahip. Önde, bir dizi teleskopik çatal, süspansiyon görevlerini kontrol altında tutarken, kombine fren sistemi (CBS) ile donatılmış ön ve arka disk frenler sizin güvencenizdir.

Fiyatlandırma ve bulunabilirlik açısından Kymco Agility S 125i, İtalyan Kymco bayilerinde zaten mevcut.

2,790 Euro’luk bir taban fiyattan veya 3,013 ABD Doları eşdeğerinden başlar. Ayrıca 24 saat yol yardımı gibi olanaklar içeren Kymco Care ile hafif bir prim (3.270 Euro veya 3.531 USD toplamı) ile de mevcuttur.

 

Teknik Özellikler

Motor Tipi: Tek Silindir

Soğutma: Hava

Yakıt Tipi: Benzin

Hacim: 124 cc

Maksimum Güç: 8,9 Hp / 8.500 rpm

Maksimmum Tork: 9Nm / 7000 rpm

Vites: Otomatik (CVT)

Yakıt Tüketimi – Karışık (L/100 km) 2.6L/100 km

Kuru Ağırlık: 122 Kg

Ölçüler: 2040 x 740 x 1210 mm

Sele Yüksekliği: 815 mm

Aks Mesafesi: 1340 mm

Yakıt Deposu: 7 LT

Ön Teker: 100/80-16

Arka Teker: 120/80-14

Jant: Alüminyum

Ön Süspansiyon: Teleskopik

Arka Süspansiyon: Çift Salıncak

Ön Fren: Disk

Arka Fren: Disk

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol