KTM RC 390, 2022 | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
3 hafta ago
90 Views

KTM RC 390, 2022

KTM RC 390, 2022 kökleri yarış pistine sağlam bir şekilde yerleşmiş, yüksek performanslı bir Supersports motosikletidir. Etkileyici bir teknoloji paketinin yanı sıra yarıştan türetilen stil, yol tutuş özellikleri ve bağımlılık yaratan güç dağıtımı sunan KTM RC 390, şüphesiz  gerçek bir yarışçıdır.

Aylarca süren spekülasyonlar, sızıntılar ve casus fotoğraflarından sonra KTM nihayet supersport üçlüsünün örtüsünü kaldırdı. Bu, motosikletlerin 2013’teki küresel piyasaya çıkışından bu yana aldıkları ilk kapsamlı güncellemedir. 2022 KTM RC 390 artık bir dizi elektronik yardımcıya sahip olsa da, daha küçük kardeşler – KTM RC 200 ve KTM RC 125 de çok uzak değil.

Motorların üçü de çoğunlukla değişmeden kalırken, artık daha düşük sürtünmeye sahip ve daha fazla güç üreten karbon kaplı kam kollarına sahipler. KTM, üçlüyü daha büyük bir hava kutusuyla bile donattı ve yeni motor haritalaması ile eşleştirildi, kart genelinde torku artırdı ve daha keskin gaz tepkisi sağladı. Ayrıca yeni cıvatalı alt şasi, yeni tekerlekler ve yeni frenlerden gelen bu motosikletlerde çok fazla ağırlık tasarrufu var. Bu yüzden KTM RC’lerin efsanevi keskin yol tutuşu daha da keskin hale geldi.

KTM RC 390, 2022 yarış pistinde

Yorum Ekle
Mutlaka Okuyun  KTM 1290 SUPER DUKE R ABS 2014

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları