KTM FREERIDE 350


4d891333b4

11.700 EUR

UÇUŞA GEÇİYORUZ

Serbest stil FREERIDE 350, yalnızlık hoşunuza gidecek. Her arazi şartına uygun yenilenmiş ve elden geçirilmiş üstün KTM teknolojisi sayesinde sürüş bir zevke dönüşüyor. Off-road’un çetin yamaçlarını düşük vitesteki kabiliyeti ve ileri sürüş performansını tetikleyen elinizin altındaki canavar ile dize getireceksiniz.

MOTOR

Dizayn Tek silindirli, 4 zamanlı, buji ateşlemeli motor, sıvı soğutmalı
Deplasman 349,7 cc
Delik 88 mm
Inme 57,5 mm
Başlangıç ​​yardımı Elektrikli marş
Transmisyon 6 vitesli, pençe değiştirdi
Motor Yağlama 2 Eaton pompa ile zorla yağlama
Birincil oranı 24:73
İkincil dişli oranı 12:48
Soğutma sistemi Sıvı soğutma sistemi, su pompası ile soğutma sıvısının sürekli sirkülasyon
Debriyaj Islak çoklu diskli kavrama / Formula hidrolik
Ateşleme sistemi Dijital ateşleme zamanlaması ayarı ile Temassız, kontrollü, tam elektronik ateşleme sistemi

YÜRÜYEN AKSAM

Çerçeve Çevre çelik-alüminyum kompozit çerçeve
Çatal WP Süspansiyon 4357 MXMA
Amortisör WP Süspansiyon  4618 PDS DCC
Süspansiyon seyahat ön 250 mm
Süspansiyon seyahati Arka 280 mm
Fren sistemi ön Radyal ile disk fren dört pistonlu fren kaliperi monte
Fren sistemi, arka Radyal monte çift pistonlu fren kaliperi ile disk fren
Fren diskleri – çap ön 260 mm
Fren diskleri – çap arka 210 mm
Zincir 5/8 x 1/4 “X-Ring
Direksiyon kafa açısı 67 °
Dingil açıklığı 1418 ± 10 mm
Yerden yükseklik (yüksüz) 325 mm
Koltuk yüksekliği (yüksüz) 915 mm
Yaklaşık Toplam yakıt tankı kapasitesi. 5.5 lUnleaded prim yakıtı (95 RON)
Yakıt Yaklaşık olmadan Ağırlık. 99.5 kg

Paslanmaz çelik kesitler ve cıvata-on, dövme alüminyum bileşenden oluşan hafif kompozit çerçeve Freeride 350, minimum ağırlıkta off-road görevi için gerekli olan istikrar verir. iyi korunmuş gömme kulpları ile hafif, sert polimer arka şasi de motor yönetimi elektroniği ev sahipliği yapmaktadır. Hafif alüminyum salıncak kolu üzerinde bir reworked zincir kılavuzu daha fazla istikrarı sağlar ve güvenle zinciri tutar.

SİLİNDİR & KİLOMETRE SAATİ

Yeni kaliperleri, fren ve debriyaj kolları, mastercylinders kumlanmış dış yüzeyleri ve siyah kapakları vardır. En ağır yük altında optimize edilmiş manivela sayesinde, tutarlı fren ve debriyaj eylemi için piston sistemleri revize edilmiştir. integral kontrol ışıkları ile yeni Trail Tech dijital kombinasyon enstrümanı, pratik fonksiyonları bol ve özellikle sezgisel kullanım ile ayırt edilebilir özelliktedir.

 

RIMS, LASTİK VE FREN

İki zamanlı kardeş modeli gibi, FREERIDE 350 anodize DEV alüminyum jant yeni bağcıklı lastikleri var, CNC hub ile işlenmiş ve alüminyum karışımlı özel üretim. Maxxis tarafından geliştirilen, yeni Deneme-Maxx lastikleri dört zamanlı motosiklet için daha çevik hale geldi. Ayrıca daha güvenilir ve özellikle ıslak zeminde iyi çekiş sağlar. Buna ek olarak, 2,75-21 ön ve arka 4,00-18, çok yönlü off-road motoralrdaki standart Enduro lastik boyutları sayesinde özel amaçlar lastik alternatifleri içinde geniş bir seçenek sunuyor. 2014 için, FREERIDE 350 dört piston ve arkada iki pistonlu kaliperler, hafif dalga fren diskleri ve radyal yeni formül fren sistemi ile sunuluyor.

 

ÖN VE ARKA FORKS amortisör

43mm WP baş aşağı ön çatal (seyahat 250mm) ve en iyi kalitede, CNC üçlü kelepçeler, yeni Freeride 350 sürme stabilitesini artırmak işlenmiş. Arka, ilerici bir bahar ve seyahat 260 mm ile yeni geliştirilen WP PDS amortisör rahat bir sürüş sağlar. Amortisör bile sıkıştırma aşaması için ayrı, düşük ve yüksek hız kontrolleri sahipken Damping, sıkıştırma ve ribaund için ayrı ayrı ayarlanabilir. Freeride 350, 25mm ile koltuk yüksekliğini düşürmek için aksesuar yelpazesinde KTM PowerParts süspansiyon azaltma kiti de var.

 

EGZOZ SİSTEMİ

Egzoz sistemini tasarlarken, mühendisler sorunsuz tork yığınları ile düşük gürültü ve emisyon yanı sıra büyük sürülebilirliği üzerine çalıştılar. Çerçeve ve sağlam bir kızak plakası ile korunan, merkezi başlık boru ikiz arka alüminyum susturucu ile motor altında egzoz yerleştirilmiş. Çevre dostu KTM, gürültüsünü düşürürken bir katalitik konvertör, susturucular verimli egzozu kullanılabilir kılıyorlar.

 

GÖVDE VE GRAFİKLER

Son derece ince koltuk ve ince hatları ile FREERIDE 350’de kaporta biniciye sınırsız hareketlilik ve özellikle ergonomik temas özelliği sunuyor. Karoser çağdaş, çok sağlam ve hafif bir çözüm olarak polimer ile bölüme entegre edilmiştir.

 

MOTOR

FREERIDE 350’nin tahrik ünitesi yerine, maksimum güç ile keyifli bir tork tepkisi için optimize edilmiş ve 2014 krank mili bir dişli ara mil üzerine monte edilerek, KTM tarafından daha da geliştirilmiştir 350, başarısı motoru üzerine kuruludur, sırayla kam millerini ve dengeleyici şaft olarak iki katına adapte ederken, soğutucu pompasını desteklemiştir. Kompakt tasarımı daha iyi başlangıç ​​için optimize edilmiş, otomatik dekompresyon değiştirilmiştir. Dört çelik vana, güçlendirilmiş yay hizmetli ile iki kam mili ve DLC kaplı parmak takipçileri tarafından harekete geçirilir. Yeni bir conta ile birlikte, yeniden tasarlanan soğutma pompası kapağı bile aşırı sıcaklıklarda geliştirilmiş bir sızdırmazlık için kolay bir montaj sağlar. Elektrikli marş yeni model için güçlendirilmiş Filibir takımı. Bir state-of-the-art döngü lambda kontrolü, elektronik yakıt enjeksiyonu ve 42mm gaz kelebeği gövdesi ile Keihin motor yönetim sistemi koyu grimsi bir iki katalitik konvertör tarafından verimli egzoz gazı aktarımı, hem de çok yüksek yakıt verimliliği sağlar.

 

ŞANZIMAN

Altıncı vites, şimdi bazı on yüzde uzun dişli ise özel FREERIDE modelleri için tasarlanmış, yeni 6 ileri vitesli şanzımanın düşük beş vites kısa vites oranları ile ayırt edilir, off-road’da daha rahat motor devri seviyelerini garanti eder. Son dişli 12 diş biriyle 11-diş zincirli çark değiştirilerek biraz daha uzun yapılmıştır.

 

CSS DEBRİYAJ

Yeni, Sönümlenmemiş CSS debriyaj ve revize Formula hidrolik sistem, aynı zamanda kilodan tasarruf ederken dayanıklılık verir.

Subscribe
Bildir
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Bilgi gerekirse yazabilirim

Yazıları info@motosikletsitesi.com adresine gönderin

Başka Yazı Yok

2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol