Kros motosiklet ile arazileri ağlatın !

1
2542
cross bikes
cross bikes

Her insan hayatında bir kez bile olsa motosiklet kullanmıştır. Ama Kros motor ile toprak yolda sürmenin, zıplamanın zevkini yaşamadan ölmeyin derim. Arazilerde cross motosikletiniz ile resmen uçarken milletin hayranlıkla size bakıp kıskanmasını kim istemez ki. Kros motorun torku normal motosikletlere göre çok daha güçlüdür. Motorun arazilerde, toprak arsalarda bangır bangır bağırıp seslerin dağların arasında yankılanıp ilgi çekmeyi diğer hiç bir güzel şeye değişmem.

Kross motosiklet ile arazileri ağlatın !

Motorcycle-cross-drif
Motorcycle-cross-drif

Her yiğidin gönlünde yatan bir aslan gibi, her özgürce yaşamak isteyen insanın cross motosikleti olmalı. Çünkü değişik yerler gezmek, görmek isteriz. Dağlarda akan şelalere ulaşıp temiz havayı içimize çekmek, yaşamak isteriz. Hayatın ve şehrin kalabalığından kurtulalım ve istediğimiz her yeri gidip görelim.

motocross-moto-cross-motorcycle-racing-race-track-wheel-hills

Dağlara, engebeli toprak yollara çıkıp 2 tekeriniz ile havada süzülüp özgürce hayatınızı yaşayın. Cross motosikletin heyecanı bu kadarla biter mi ? Tabi ki de bitmez, motor yarışı tutkunlarının bir numaralı aracıdır kros motosiklet. Caddelerde racing ise arazi kros essin derler eski motorcular. Kros motor aşkını içimizden açığa vuralım ve kimsenin bizim özgürlüğümüze karışmasına izin vermeyelim.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here