Kışlık Motosiklet Mont Tavsiyeleri

0
579

Uygun fiyatlı ve kışlık mont tavsiyeleri için bir kaç öneride bulunmak istedik. Kış ayına hazırlık yapan arkadaşlar fiyat ve performans için bu deneyimlerden faydalanabilir. Yaklaşık Ekim ayı gibi kışlık ürünler stoklara girmeye başlayacaktır. Önceden bilgi vermek istedik.

Prosev 18609 Hörgüçlü Kışlık Kısa Mont

Maxdura 600-D Dayanıklı Kumaş ile üretilmiş. Su geçirmezdir. İçindeki astar yumuşak ve hava kanalları iyi çalışan bir mont’tur. Fakat 3 mevsim kullanım için daha idealdir. Yazı terletecektir. YKK fermuar ile kapanıyor. Arka kısmına alacağınız bir pantolonla birleştirebilir ve bedeninizden kaymasını engelleyebilirsiniz.

Reflektörlü olması trafikte görünürlülüğünüzü sağlayacaktır. Cepleri kullanışlı ama çko doldurmayın kazada o doldurduklarınızın batma tehlikesi var. Belden sıkma kemeri vücut hatlarınızı kavramasını sağlıyor.

CE onaylı dirsek, sırt ve omuz korumalara sahip. Kış kullanımında gayet koruyucu ama aşırı soğuklarda üşümemek için içinize termal polar giyebilirsiniz.

Durt Aviator Motosiklet Montu

Dış kumaşı 600d kore polyester cordura, naylon 6 ve naylon 6.6 kumaşlarından yapılmış. Dayanıklılığı ve fiyatı ile performans alabileceğiniz bir mont’tur. CE omuz, sırt ve dirsek korumaları var. 3M gece parlayan reflektörlü olarak yapılmış. Ön kısımda fermuarlı 3 cebi bulunuyor. Kollarını sıkıştıracak kayışlara sahip, kollarda reflektör var. Bileklerinde cırt ve fermuarla oturtabilirsiniz. Sol kolunda su geçirmez bir cep eklemişler.

Bel ayarlaması cırt cırt ile yapılıyor. Dirsek, kol kısımlarında elatik köpük eklenmiş, bu size daha fazla koruma sağlıyor. Sırtında geniş reflektörlü bir şerit var. Boyun kısmı daha yumuşak yapılmış, tahrişi önlemek için özel kumaş kullanılmış.

İçinde çift taraflı kışlık ve rüzgar geçirmez astara sahip ve astarda 1 cep daha var. Montun içinde sabit bir file astar terlemeyi önlemek için eklenmiş.3 mevsim rahatlıkla kullanılıyr. Yazın terletecektir ama terlediğinizde kolay kuruyacaktır.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here