Keanu Reeves’in favori motosikletleri

0
277

Keanu Reeves, John Wick 3 ile gündeme tekrar geliyor. Ama aynı zamanda birçok kişinin bildiği üzere çok büyük bir motosiklet tutkunu, takipçisi. Özellikle tumblr kanalından paylaştıkları ile bu tutkusu ile şirketini bizlere tanıtmaya çalışıyor. Tutkusunu bir adım öteye taşıyan, Gard Hollinger ile Arch Motorcycle firmasını kurmuştu. Bu şirket ile oldukça dikkat çekici lüks motosiklet modellerini tanıtarak ayrı bir yerde olduğunu bizlere söylüyor.

Hobinin işe dönüşmesi için her detayıyla özel olarak tasarlanmış Arch Motorcycle modelleri, mükemmel görünüyor. Sadece bu modeller değil, Keanu Reeves‘in kişisel koleksiyonun da başka efsane modeller de yer alıyor. Bir magazin dergisi olan GQ tarafından yayımlanan yukarıda izleyebileceğiniz video, motosikletlerin bazılarına ufak bir bakış açısı sunuyor.

Reeves’in sahibi olduğu ikinci motosiklet 1973 Norton Commando 850 MK2A ve 2004 Matrix Reloaded filminden “Matrix yeşili” Ducati 998 ilgi odağı olmuş durumda. Diğer modeller içinde youtube’da bir çok inceleme bulabilirsiniz.

John Wick 3 Filmi Fragmanı

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here