Giriş Yap
Kawasaki KLX250

kawasaki_KLX250_Black

Kawasaki-KLX-250-beyaz2
Kawasaki KLX250 Özellikler

 

Süspansiyon
43 mm ters çevrilmiş ön çatal 16 çeşit süspansiyon ayarı bulunmaktadır. Ön çatal tipi amortisör yağının hava almasını minimize eder. KX-tipi ön çatal koruyucuları, amortisörleri taş, kum vb. dış etkenlerden korur. Uni-Trak arka süspansiyon, yolu kolay kavrama ve harika absorpsiyon sağlar. Gazı arka amortisör 16 çeşit süspansiyon tamamen ayarlanmabilme özelliğine sahiptir. Süspansiyonun tamamen yeni bağlatıları ve revizasyon ayarları motosikletin ön ve arka sallantılarını azaltır, sonuç olarak durağanlık sağlar ve dönüşlerde diklik sağlar.
Egsoz Sistemi
Yeni KLX tamamen paslanmaz çelik egsoz sistemine sahiptir. Peket biçindeki katalizörü (susturucu içine yerleştirilen) ve ara hava sistemi, Euro III emisyon sistemine bağlı çalısır.
Yakıt Enjeksiyonu
Gösterdiğini performansı ile KLX250’nin yakıt enjeksiyon sistemi ultra-atomize 10 delikli) enejektörü ile çalışır. Sonuç olarak pürüzsüz motor performansı sağlar, özellikle günlük kullanım devirlerinde. Orta devirden itibaren, motor kolay ve hızlı şekilde devir alır. Bunun haricinde, yakıt enjektörü, düzgün emisyon, kolay marş ve yakıt ekonomisi sağlar.
Tamamen Dijital Gösterge
Tamamen dijital gösterge kolaylıkla okunabilir. Dijital takometre, saat, dijital hız göstergesi tur ölçer özellikleri göstergede mevcuttur. Yakıt enjeksiyonu ve düşük yakıt seviyesi göstergesi lambasıda mevcuttur.
Far
Ön kafa grenajı ve iki lambalı far dizaynı KLX’ e agresiv bir görünüm sağlar.
Ergonomisi
Düşük sele yüksekliği ( süspansiyonun düşürülen stoku ile) kullanıcının yerle temasını kolaylaştırır. Revize edilen gidon diktir ve kolaylıkla hakimiyet sağlar. Bu rahat pozisyon ile motosikletin kolaylıkla kullanılmasını sağlar. Ayaklıklar motosikletin orta merkezine yakın konumlandırılması ile motosikletin kolaylıkla kavranması ve muhteşem oturuş pozisyonu edinilmesini sağlar. Bu özellikle Off-Road kullanımlarda işe yarayan bir özelliktir. Yeni sele yapısı ile kullanıcı kolaylıkla motosiklete adapte olması sağlanır.
Şase ve Arka Salıncak
KLX250’in boru şeklindeki yüksek gerilimli çelik şasesi hafif ve ince bir yapıya sahiptir. 26.5 derecelik dökme açısı ve kısa dingil mesafesi zorlu koşullarda bile hızlı direksiyon hakimiyeti sağlar. Yeni hafif ve sert alüminyum D tipi arka salıncak yaylanmayı azaltmayı sağlar. Yeni KX yarış tipi zinicr ayarlama zincir gevşekliğini önler, ve tekere aktarılan gücün kaybolmasını önler.

 

kawasaki-klx250-beyaz

Kawasaki KLX250 Teknik Detaylar

 

Makine Tipi
4-zamanlı,su soğutmalı, tek silindirSilindir Hacimi
249 ccSilindir,Çap x Strok
72.0 x 61.2 mmSıkıştırma Oranı
11.0:1

Sübap Sistemi
DOHC, 4 sübap

Maksimum Güç/Tork
22 PS (7,500 rpm) 20.5N.m 7000rpm

Karbüratör
Full enjektör

Ateşleme
Dijital

Marş Sistemi
Elektrik otomatik ACR

Şanjman
6 – vites

Şasi Tipi
Yarı çift kızaklı ÇelikKaster/Trail
26.5′ / 105 mmSüspansiyon,Ön/Arka
43 mm ters çatal / Gazlı Uni-TrakLastik,Ön/Arka
3.00-21 51P / 4.60-18 63P

Fren,Ön/Arka
Tek Disk 250 mm, çift piston kaliper / Tek Disk 240 mm, tek piston kaliper

Tekerlek Çalışması,Ön/Arka
255/230 mm

U x G x Y
2200x820x1205 mm

Aks Açıklığı
1430 mm

Sele Yüksekliği
890 mm

Yakıt Kapasitesi
7.7 Lt.

Dolu Ağırlık
138 Kg


Fiyat : 4.900 €

İlgili Yazılar

1 Yorum

cem hoca  -  24 Ocak 2015 / 10:45 am

Kros olsun, enduro olsun bana diğerleri boş

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok