Kargoların Corona Önlemleri İşe Yarıyor mu?

by motosiklet
2 ay ago
55 Views

Kargoların Corona Önlemleri İşe Yarıyor mu? Teslimatlar temassız gerçekleştiriliyor, kargo teslim elemanları yani moto kuryeler maske ve eldiven kullanıyor, ödemeler online veya elden yapılabiliyor (tabi tüm güvenlik önlemleri alınarak), kargo kapı önüne bırakılıyor ve  eldivenle bırakılıyor.

Fakat bu önlemler yetiyor mu? Müşteriler memnun mu?

Şikayetler nerede toplanıyor? Kargo şirketinin kendi havuzunda yorum bölümü var mı? Yoksa sadece alışveriş edilen yere, yani sitelere mi yorum yapabiliyoruz?

Elbette işler eskisi gibi değil, şirketler dayanmaya çalışıyor. Kargo şirketleri müşterilerin isteklerine yetişmeye çalışıyor. Dünya düzeni değişti, işlerinde buna göre değişeceği belli oldu. Evdende çalışabiliyoruz diyenler artık evden çalışmaya devam edecek. Mecbur kalanlar, teslimatçılar, kargolar, sağlık çalışanları, kamu görevlileri, belediyeler ve diğer tüm ağır işçiler için bu imkansız.

Başlığımıza geri dönelim; Yani herkes zor günler yaşıyor. Kargoları, kuryeleri, teslimatçıları bir kenara bırakın, zamanında teslim etmelerini geçin, bir yaşam mücadelesi var. Hayatta kalmak en önemli nokta.

Varsın zamanında gelmesin, varsın 3 gün, 5 gün sonra gelsin. Yeter ki, önlemleri alıp işini yapmaya çalışan kuryelere, kargo şirketlerine, teslimatçılara ve paketçilere ülkem insanı gözüyle bakıp, işlerini yapmayı bırakmamalarını dileyelim. Gelen teslimatçılarada gönlünüzden kopacak 3, 5 tl fazladan para vermek onları teşvik edecektir.

Şikayetleri kenara bırakın, kötü yorumları kendinize saklayın. Onlara destek verin.

iyi sürüşler

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir