Kadın motorcular iyiki varsınız

kadın motorcular

Trafikte en nadir ve narin olarak rastlanılan motosiklet sürücüleri olan bayanlar, genelde motor üstünde iken bir anda tabiatın ağzının suyu akarcasına bakışlar üzerine akar ister istemez. Fakat bayan motosiklet sürücülerinin bazıları da bu durumdan rahatsız olmasa gerek.

Kadın motorcular iyiki varsınız

Bir defasında motosiklet kullanan bayan arkadaşıma, kırmızı ışıkta bekleyen aracın içindeki serseri “hepsi senin mi?” dediğinde, arkadaşım cevaben, “yok banka ipotekli” demesi beni çok güldürmüştü. Bu tarz diyaloglara sık rastlayabileceğimiz bir durum olmakla birlikte, yine yanımızdan geçen motosikletli bayana ne bu hız dediğimde “Azraile randevum var” demesi manidardı.

Motosikletini tamir eden bir bayan gördüğümüzde yanına kibarlıktan kırılarak gidip yardım etmek isteyen birinin alacağı cevap hiç “Saol Gardaşım hallederim ben” olmuş mudur?

Ya yardım isteyen motosikletli bayan, siz acil bir toplantıya gidiyorken reddedemeyeceğiniz bir ses tonunda yardım istiyorsa sizden ne yapardınız hiç düşündünüz mü?

Sanırım en acı sonu olanı da, yardım isteyen bir alımlı bayanın motosikletini tamir ederken onunla ilgili kurduğunuz hayallerin, 2 dk sonra eşinin arayıp “Nerde kaldın” demesi ile tuz buz olması olsa gerek.

Subscribe
Bildir
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Bilgi gerekli +10

Başka Yazı Yok

1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol