Kadıköy’de minibüsçü dehşeti: Bir kadına bu yapılır mı?

125
8616

Motosiklet ile Maltepe’den Kadıköy’e yolculuk eden çiftin başına gelenler geçen hafta facebook’ta paylaşılmıştı. Olayın gelişimi ise şöyle: Kadıköy’de yolcu almak için aniden duran minibüse çarpmamak için ani fren yapan motosikletli çift Seren Okur ve Samet Yüksel, dört minibüs şoförü tarafından feci şekilde dövüldü.

Seren Okur kendi sayfasından paylaşmıştı.

“Akşam Kadıköy’e gezmeye gidiyorduk. Motosiklet benim, arkadaşım sürmek istemişti. Ben de verdim. Birlikte yolda giderken Kadıköy girişinde bir minibüs yolcu almak için tek şeritli yolda aniden durdu. Yolcular da hemen minibüse yönelince az kaldı bir kadına çarpıyorduk.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Şoföre yanlış yerde durmasından dolayı tepki gösterdik. Bize küfürle karşılık verdiler. Sonra feci şekilde dövdüler. Her tarafıma vurdular. Çok acı çektim. Acıdan bayılmışım. Gözlerimi hastanede açtım. Motosiklet sürdüğüm için biliyorum, minibüsçüler çok saygısızlar. Yolun ortasında duruyorlar, birden önümüze geçiyorlar. Çok defa ezilme tehlikesi geçirdim.

 

Ayrıca bir kadın olmama rağmen dört kişi beni yerde tekmeledi. Arkadaşımı da feci şekilde dövdüler. Motosikletimi yere devirip tekmelediler. Motor hasar aldı. En az 7 bin liralık masrafı çıktı. Biz onlara sadece ‘neden burada duruyorsunuz’ dedik. Olay sonrası kaçmışlar. Minibüsün plakasını aldım. Polislere şikayetçi oldum. Mahkemede hesap verecekler.”

Facebook Yorumları

125 YORUMLAR

  1. Kavga sonucu mahkemeler bu tipleri umarım müebbet hapse mahkum eder. Kaçmışlar Adiler zaten biraraya gelince afili kesiliyor tek olunca alet çıkarıyorlar. Ne biçim bir beyinsizlerse bunlar. Hapse girseler yetmez. Hergün demirle dovulmeli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here