Jawa Bayileri 15 Aralık’ta Rezervasyonlara Başlayacak

0
298
  • Jawa bayileri 15 Aralık’taki test sürüşlerinin yanı sıra rezervasyonlara da başlıyor.
  • Potansiyel müşteriler, Jawa’nın web sitesindeki motosikletlerden 374 tl tutarında bedel ödeyerek rezervasyon yaptırabilir, henüz ülkemizde böyle bir servis yok.
  • Jawa, 12200 tl’ye fiyatlandırılırken Jawa 42, 11500 tl civarında fiyata sahip
  • Jawa Perak’ın 2019’un sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Eskiyle kıyaslandığında, Jawa ve Jawa 42 biraz farklı hedef pazarlara hitap ediyor. Jawa eski oldschool tarzını benimserken ve 70’lerden igelen orijinal motosikletten ilham alırken, 42 Jawa, Jawa’nın daha modern bir yaklaşımı olarak görünüyor. Ülkemizi yakın bir zamanda geleceğini pek sanmıyorum.

Birkaç kozmetik farklılıktan başka, motosikletler aynı motoru ve temelilerini paylaşıyor. İkilinin güçlendirilmesi, 6 vitesli bir şanzımanla eşleştirilmiş Mahindra Mojo türevli 293cc, BSVI uyumlu, sıvı soğutmalı, tek silindirli motordur. 27PS güç ve 28Nm tork güze sahip.

Jawa ve Jawa 42, Royal Enfield Classic 350 ve UM Renegade Classic’e karşı piyasaya çıkacak. Diğer taraftan, Jawa Perak, 14500 tl olarak fiyatlandırılıyor, hala geliştirilme aşamasında ve 2019’un ikinci yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Kısa zaman önce çekilmiş bu video, jawa 42’nin detaylarını görmek isteyenler için örnek olmuş. Video rushlane, bilgiler bikedekho sitesinden derlenmiştir.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here