Giriş Yap
Jawa Avrupa’ya dönecek

jawa motorcycle

Java motor markasının Kasım 2018’de restorasyonunun etkili olduğu ortaya çıkmıştı. Şirket, Hindistan pazarı için birkaç yeni model yayınladı. Talep, üretim yeteneklerinden çok daha fazla çıktı. Bayi ağı, üretim ve tedarik kurmak zaman aldı. Bu problemlerle bir süre uğraştılar.

jawa motorcycle

Jawa nihayet Hindistan pazarındaki tedarik sorunlarını çözmüş gibi görünüyor ve artık tüm talebi karşılıyor, bu yüzden Jawa sahipleri markayı Eski Dünya motor pazarındaki gibi giriş yapmaya karar verdiler.

Hindistan’dan en son haberlere göre, Jawa‘nın sahibi olan Mahindra şirketi, 2020’de bir zamanlar Avrupa bayilerinde olması gereken Jawa 300 için onay aldı. Hindistan’da Mahindra birkaç ay içinde yaklaşık yüz Jawa bayiliği açabildi  ancak Avrupa’da böyle bir hız mümkün değil. Başlangıç ​​olarak, Çek Cumhuriyeti’nde bir temsilcilik açmayı planlıyorlar.

Hint basını, Jawa 300‘ün Avrupa’da herhangi bir adaptasyon olmadan olduğu gibi teslim edileceğini yazıyor. Muhtemelen, bazı bileşenlerin hala değiştirilmesi gerekiyor, böylece motosiklet Euro5 ile eşleşiyor. Şu anda, motosiklet Hint BS6 sertifikasına uygundur.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Gelir diye bekliyoruz, asrın motoru. jawacilar burada en sevdiğim en sağlam, en dayanıklı, en beğenilen, yolda bırakmaz

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok