satılık motosikletler

İstanbul Senin Göster Geç

İstanbul Senin Göster Geç

İstanbul Senin uygulaması, IBB tarafından play google ve ios versiyonu olarak yayınlandı. İçerisinde pek çok işlemi beraber yapabileceğiniz özellik barındırıyor. Bunlardan ilk özelliği, İstanbul’da toplu taşımaya yanlarında İstanbul Kart’ları olmayan yolcuların, seyahat edebilmelerini sağlayan ‘Göster Geç’ özelliğine sahip olması. Bu özellik ile uygulama üzerinden ‘göster geç’ sistemi ile kartsız yolculuk yapılabilecekler. Bunun yanında İstanbullular, yine İstanbul Senin uygulaması üzerinden İGDAŞ ve İSKİ faturalarını ödeyebilirler.

İstanbul Senin uygulamasında aynı zamanda ‘Otobüsüm Nerede’ ile duraklarda otobüs bekleyen İstanbullular, bulundukarı durağa bekledikleri otobüsün tam olarak kaç dakika sonra geleceğini öğrenebilirler. Ayrıca şehirdeki kültür sanat etkinliklerini de uygulama üzerinden takip etmek mümkün olacak. İBB’nin ‘Askıda Fatura’ kampanyasına da İstanbul Senin üzerinden katılım sağlanabilecek.

https://istanbulsenin.istanbul/

İstanbul Senin uygulaması tam olarak nedir?

İstanbul Senin Nedir?

İstanbul’da yaşayan vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve yaşam kalitesini artırmak için tasarlandı.

Süper Şehrin Süper Uygulaması

İstanbul Senin, hayatınızı kolaylaştıracak onlarca özellikle geliyor.

Hayatınızı kolaylaştıran uygulamalar tek bir yerde!

İstanbulluların en çok ihtiyaç duyduğu hizmetleri topladık, İstanbul Senin’in içine doldurduk. Böylece bu hizmetlerin tamamına, tek bir yerden ve kolaylıkla erişecek, günlerce uğraştığınız işlemleri birkaç adımda cep telefonunuzdan hallederek hayatınızı kolaylaştıracaksınız.

Screenshot Image

Dijital kimlikle tüm hizmetlere erişim

İstanbul Senin ile dijital kimlik üzerinden çeşitli hizmetler sunan mini uygulamalara güvenle, kesintisiz ve kolayca erişebilir, işlem yapabilirsiniz.

Ulaşım ve daha pek çok hizmette karekod ile ödeme

Uygulamanın içinde yer alan elektronik cüzdanınıza ekleyeceğiniz kredi kartlarınız, İstanbulkartınız ve kimliğiniz hem cebinizde, hem de çok güvende olacak. İstanbul Senin üzerinden fatura ve borç ödemelerini yapabilmenin yanı sıra alışveriş ve ulaşım ödemelerinizi de hızlı ve pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul hakkında güncel, hızlı ve kolay destek

Soru ve şikâyetleriniz için detaylı cevaplara ulaşabileceğiniz Canlı Destek ile İstanbul Senin, İBB ile iletişiminizi kolaylıkla kurmanızı sağlayacak.

İstanbul senin google play indir

App Store İstanbul Senin indir

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir