İlk hevesim ilk motosikletim

by motosiklet
5 sene ago
64 Views

Bir hevesle aldığımız motosikleti, eğer olumsuz bir yanını görürsek değiştirmeyi ya da satmayı düşünürüz. Motosiklet seçerken neyi, neden ve hangi amaç için aldığımıza dikkat. Arkadaş kurbanı olmayalım.

ilk motosikletim

ilk motosikletim

Eğer alacağımız motosikleti arazi ya da dağda bayırda kullanayım diye düşünüyorsanız, işte böyle bir durumda racing türü bir motosiklet alanın vay haline.

ilk motosikletim

ilk motosikletim

İlk hevesim ilk motosikletim

Düz ve temiz yolların, hızın sevdalısı olan racing türü bir motosikletin araziye giremeyeceğini, ya da cross türü bir motosiklet alan birinin 1200 gs ile kapışma hayalinin sonunda hayallerinin yerle bir olması, muhtemeldir.

ilk motosikletim

ilk motosikletim

Bu tür yaşanan olumsuzlukların kısa sürede aldığınız motosikletten soğumanıza sebep olacağı kesindir. Ne amaçlı aldığını bilmeden Chopper motosiklet alan bir arkadaşım bana, arazide kullanayım dedim ve beğenmedim, hemen sattım demesi bende büyük bir şaşkınlık yaratmıştı.

ilk motosikletim

ilk motosikletim

Eğer bir motosiklet almak istiyorsanız, öncelikle nerde kullanacağınızı belirleyin. Ardından markası, modeli, fiyatı ve özelliklerine bakarsınız. Eğer bu belirttiğim kriterlere uygun olarak motosiklet alırsanız satmayı hatta değiştirmeyi bile düşünmeyebilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

2
Kimler Neler Demiş?

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Hitthe Road

Amasya merkezden ben Hitthe Road. Selamın aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, eline sağlık, foruma kayıt oldum

Cem Yılmaz Er

Forum kanalınıza üye oldum, teşekkürler yazıcam