İkinci el alınabilecek 5 motosiklet

2.el motosikletler

Motosiklet sahibi olmak isteyenler önce ne tür ya da hangi amaçla motosiklet kullanmak istediğini belirlemelidir. Bir takım elbisenin altına terlik giydiğinizde yakışmayacağı gibi araziye racing ile girme hevesi de bir süre sonra hüsrana uğratacağından neyi nerde kullanacağınızı iyi hesaplayın derim.

İkinci el alınabilecek 5 motosiklet

 

İkinci el motor sahibi olmak isteyenlere ilaç niyetine kullanabileceğiniz Derbi GPR 125R önerimdir. Performans olarak çok iyi bir motosiklet olması Hyo’dan daha mutlu edeceğinden emin olun.

Derbi GPR 125R
Derbi GPR 125R

 

 

Motosiklet alırken pişman olmayacağın bir seçenek olsun istiyorsan, lastiği yak, ruhunu değil. O zaman Yamaha YZF-R 125 tam size göre.

Yamaha YZF-R 125
Yamaha YZF-R 125

 

SUZUKİ GS 500’ de tam hevesinizi kursağınızda bırakmayacak bir model olduğunu söylerken hava soğutmalı olduğunu da hatırlatmak isterim.

 

SUZUKİ GS 500
Suzuki GS500

Racing tarzım olsun beni yansıtsın, yollardan karizma aksın ama ucuz yollu olsun derseniz, önerim Hyosung GT 250 R marka motosiklet.

 

Hyosung GT 250 R
Hyosung GT 250 R

Fiyat olarak biraz da yukarı seviyelerde olsun istiyorsanız yarı racing yarı cross özelliğine sahip yol harikası BMW F 650 GS tam dişinize göre.

BMW F650GS
BMW F650GS

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap