Honda’dan yeni bir Scrambler

Honda'dan yeni bir Scrambler

Honda’dan yeni bir Scrambler Eicma’da tanıtıldı. Bu şık retro motosiklet, Honda’nın CL rozetinin yeniden canlanmasına işaret ediyor. Üstte yuvarlak bir gösterge paneli ile eşleştirilmiş yuvarlak bir LED far ile Rebel ile benzer bir ön kafa grenajına sahiptir. CL’nin tankı da Rebel’ın tankına benziyor, sadece birincisi standart olarak altına tank pedleri ve diz pedleri yer alıyor.

Arkaya doğru ilerlediğinizde, CL500‘ün kendi tasarımından daha fazlasını göreceksiniz.

Koltuk çok daha yükseğe konumlandırılmış – tam olarak 790 mm – ve susturucu da öyle. Egzoz, paslanmaz çelik bir ısı korumasına sahiptir. Gidon, ayakta veya otururken kaldıraç sağlamak için biraz yükseğe yerleştirilmiştir.

CL500’e güç vermek, Rebel’in 8500 rpm’de 46hp ve 6.250 rpm’de 43.4Nm tork üreten 471cc sıvı soğutmalı, paralel-ikiz benzinli motora sahip.

Bu, yardımcı/slipper debriyajlı altı vitesli bir şanzımanla eşleştirilir. Burada dikkat edilmesi gereken bir fark, CL500’ün arka zincir dişlisinin 41 dişe sahip olmasıdır; bu, Rebel’ınkinden bir tane daha fazladır. Bu, daha net hızlanma sağlar.

“CL500’ü, sahiplerinin kalabalığın arasından sıyrılmasına gerçekten olanak tanıyan bir makine ve bir kendini ifade biçimi olarak geliştirdik. Honda Ar-Ge Japonya CL500 Büyük Proje Lideri Hiroshi Furuse , genç nesil tarafından günlük yaşamlarında tereddüt etmeden rahatça kullanılabilir ve keyfini çıkarabilir ve bir yaşam tarzının neşeli ve ayrılmaz bir parçası olacak şekilde tasarlanmıştır” dedi .

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap