Giriş Yap
Honda Grazia 125cc

Honda Grazia Hindistan’da şehirli scooter olarak bayilere ulaştı ve 125cc’lik scooter’ın ilk casus resmleri de paylaşıldı. Fotoğraflardan Honda Activa 125’e çok benzeyen şık bir 125cc scooter olacağını görebiliriz. Geniş far ve büyük dönüş göstergeleri ile scooter’ı daha çekici yapmışlar.


Honda tasarımcıları, şehirli kullanıcıları mutlu etmek için ve gençleri memnun etmek için sportif bir girişimde bulunmuş. Yarı dijital bir göstergeye sahip. Koltuğun kilidini açmak için anahtar deliğinin yanında bir anahtar yeri daha yer alıyor. Metal gövde kullanan Honda Activa 125’in aksine, yeni Grazia elyaf kullanarak daha hafif yapılmış.

Activa 125’de görülen 125cc’lik, havayla soğutmalı, 6.500rpm’de 8.5PS ve tepe torkunun 10.54Nm’si verdiği söyleniyor. Daha önce de belirtildiği gibi, yeni scooter kardeşinden daha hafif olacak ve daha fazla performans sunacaktır. Süspansiyon için teleskopik ön çatallar ve arka tarafta bir monoşok ünitesi ile ve scooter önü 12 inç alaşım jant, arkada 10 inç jant üzerinde yürüyecek.

Frenleme, ön disk fren isteğe bağlı bir ekstra olacak iken, iki ucundaki kampanalı frenler tarafından yapılacaktır. CBS, yeni scooter için standart olacak. Şimdilik fiyatlar belli değil. Hindistan fiyatı ise bizim paramızla 3400 tl civarında.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

2 yorum

Türkiyede varmı fiyatı nedir??

Cevapla
motosiklet  -  8 Mart 2020 / 4:47 pm

Türkiye’ye gelmedi, gelecek gibi görünmüyor.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok