Honda Crosstourer ile Fransa’dan Romanya’ya yolculuk

1
964

 

Motorcycle Ride Adventure, Honda crosstourer, France, Allemagne, Autriche, Hongrie et Roumanie !

Honda Crosstourer ile Fransa’dan Romanya’ya yolculuktA, Fransa Romanya arasında bir nokta seçip yolculuğa başlamışlar. Bu tarz yolculuklarda ki biz bunlara keyif gezisi diyoruz. En zevk alınabilecek güzergahlar seçilmeli, aşırı zor yolculuklara ve noktalara girilmeden, en düz yollar seçilmeli ve yola ilk başta ufak bir google maps olayı ile başlamak iyi olacaktır.

Honda Cross Tourer’ın teknik özelliklerini inceleyin.

Sonra motorun eksiklik ve bakımları yapılmalı yanInıza alınabilecekler listesi çıkartılmalı. Geçilen güzergahlar şehir ise aşırı erzağa gerek yok. Otelde kalınacaksa hiçbir şeye gerek yok bir çanta ve motora gelebilecek basit aksaklıkları giderebilecek, fren ve debriyaj teli, yedek yağ az miktar, giyecek (ekstra) alınarak yola çıkılabilir.

2015-02-20_14-52-06

 

Honda Crosstourer DCT ile herşey mümkün

Honda Crosstourer DCT, sürücüsüne her şeyin mümkün olduğu hissini vermek için tasarlanmış bir makinedir: Hiçbir yolculuk çok uzun veya çok çetin, hiçbir yol veya zemin aşılmaz değildir. Bu keyif verici hisse önemli bir katkısı olan şey Honda V4 motordur, artık “sports adventure touring” sınıfında, kontrol edilebilir ve uyumlu şekilde etkileyici bir güç ve tork sağlamaktadır.

Yolculuğa çıkan Fransızları seyredin.

Facebook Yorumları

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here