Honda ADV160 Scooter Güncellemesi Endonezya'da Resmen Tanıtıldı

Honda ADV160 Scooter

2020‘de piyasaya sürüldü ve çeşitli pazarlarda sunulan yeni renklerin yanı sıra, henüz gerçek bir güncelleme almadı.

Honda ADV160 ayrıca, sürücü kullanım kolaylığını ve konforunu sağlam bir şekilde hedefleyen başka güncellemeler de alıyor. 

Ön cam ayarlanabilir, koltuk yüksekliği biraz daha alçaldı (795 mm’den 780 mm’ye kadar) ve gidon artık inceltildi. Ön tarafta USB şarjı vardır, böylece günlük işlerinizi hallederken telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Diğer modern Honda motosikletlerinin çoğu gibi, ADV160 da artık bir Honda Akıllı Anahtar sistemi ile birlikte gelir, bu nedenle elektronik anahtarlığınızı yanlışlıkla yıkamamaya özen gösterin. 

Ön taraftaki sayaç da bir güncelleme var

En azından videoda, doğrudan güneş ışığında okunması için biraz daha parlak ve daha kolay olabilir gibi görünüyor. Geçen yıl bir ADV150 ilei lk tanıştığımda, yani deneme sürüşünde etrafta dolaşırken ekranı okuyabilecek kadar parlak olmasını istedim. Honda Seçilebilir Tork Kontrolü (HSTC) ve yeni ikiz Showa arka amortisör kurulumu standart olarak geliyor.  

Peki ya fiyatlandırma? Honda ADV160’ın Endonezya’daki MSRP’si 36.000.000 rupi, bu da yaklaşık 2.399 dolara çıkıyor. Türk lirası olarak 40.300 tl gibi bir fiyata alınabilir olması gerekirken vergiler belimizi kırıyor ve 100.000 tl’ye yaklaşan bir fiyata geleceğini düşünüyoruz. ADV 160’ın önümüzdeki aylarda diğer uluslararası pazarlara girmesini tamamen beklememize rağmen, fiyatlar nadiren pazarlar arasında değişecektir. Daha fazlasını öğrendiğimizde, sizi güncel bilgiler vereceğimizden emin olabilirsiniz. 

Subscribe
Bildir
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Adv 150 ne zaman ülkemize gelir

Adv 160

Adv160

Adv160 nezaman ulkemize gilir