Honda Activa 125

by motosiklet
2 sene ago
98 Views

Honda Activa 125, Honda Grazia, Dio ve Activa 5G ile birlikte aynı takım içinde yer alıyor.

Honda güncellenmiş Activa 125’i başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya sürdü. Ülkemize henüz gelmemiş olabilir. Honda Türkiye sitesinde henüz görünmüyor. Activa S fiyatı ise 8700 tl olarak belirlenmiş.

Güncellemeler arasında yepyeni bir LED far ve 4-in-1 kilit, eko hız göstergesi, şık servis göstergesi, yenilenmiş hız göstergesi ve eski scooter üzerinde görülen gümüş üniteler yerine siyah alaşımlı jantlar gibi diğer özellikler yer alıyor.

Honda ayrıca Activa 125 ile birlikte opsiyonel bir mobil şarj cihazı da sağlıyor. Mekanik değişiklikler yeni üç kademeli ayarlanabilir arka süspansiyon ile sınırlıdır. Rs 64,007’de fiyatlandırılan Deluxe varyant, aynı zamanda biraz zarafet katmak için krom kaplamalı bir susturucu koruyucusuna sahip.

Scooter, 6500rpm’de 8.6PS güç ve 5000 devirde 10.54Nm’lik yüksek tork sağlayan 124,9cc BS-IV uyumlu tek silindirli motordan güç çekmeye devam ediyor. Frenleme görevleri standart varyantta CBS (kombine fren sistemi) donanımlı kampanalı frenlere sahip, en üstte yer alan Deluxe, 190mm ön disk ile frenleme yapıyor.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir