HJC RPHA11 Kasklar

by motosiklet
1 sene ago
349 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

HJC RPHA 11 Kask

Son derece başarılı RPHA 10’a dayanan HJC RPHA 11, spor ve pist meraklıları için daha iyi ayarlanmış bir kask . Aerodinamik olarak daha rafine edilmiş bir kabuk, geliştirilmiş arka spoyler tasarımı, ACS “Gelişmiş Kanalizasyon Havalandırma Sistemi”, ilave bir havalandırma deliği, daha geniş bir görüş alanı, yeniden tasarlanmış bir yüz koruyucu conta sistemi ve şeffaf ve optik olarak renkli, optik olarak üstün bir Pinlock hazır 2D düz yarış kaskları bu kaskın özelliklerini tamamlar.

Özellikler:
Gelişmiş P.I.M. Plus (Premium Integrated Matrix Plus) Maksimum hızda olağanüstü performans için fiberglas aerodinamik kabuk yapısı
Fiberglas kompozit kabuk, hem güçlü hem de oldukça hafif olan eşsiz bir dokuma karışımı oluşturmak için karbon fiber, fiberglas ve aramid harmanından yapılmıştır.
Daha büyük göz portu, sürücü için daha iyi çevresel görünürlük sağlar
Hava akımı havalandırma sistemi için optimize edilmiş kabuk tasarımı
Maksimum hava akışı, üst havalandırma altı kademeli değişken hava akışı, her giriş deliği üzerindeki eldiven dostu kadranlarla ayarlanır.
ACS Gelişmiş Kanalizasyon Havalandırma Sistemi, ön ve arkadan hava akışını, iç ve dış ortam sıcaklığını ve nemi temizler.
MultiCool Indoor geliştirilmiş anti-bakteriyel kumaş, önceki nesillere kıyasla daha fazla nem esnekliği ve daha hızlı kurutma sağlar.
Taç ve yanak pedleri tamamen çıkarılabilir ve yıkanabilir
Göz gözlükleri ve güneş gözlüğü dostu EPS şekilli
Rapidfire II Shield Değiştirme Sistemi, verimli çalışma için ultra hızlı, aletsiz demontaj ve kurulum sağlayan basit ve güvenli bir kalkan kilitleme sistemidir.
RPHA 11 Pro yanak pedleri tüm kabuk ölçümleri boyunca değiştirilebilir
Pin-ready HJ-26 Shield optik olarak üstün 2D yüz kapsama ve% 95 UV koruması sağlar
Merkezi tek dokunuşla açma / kapama kilitleme sistemi, yay kontrollü kol ile üstün otomatik kalkan kilitleme sistemidir.
Yüksek hızlı yarış koşulları için gelişmiş kalkan ikili kilit sistemi
Güvenli ve hızlı iyileşme ve acil durum için acil durum yanak pedleri
Yerleşik iletişim hoparlörleri
Solunum koruması ve çene perdesi dahildir
Açık ve koyu duman kalkanları ve buğu önleyici lensleri içerir
DOT ve ECE onayı

HJC RPHA 11 Carbon Kask


TEKNİK ÖZELLİKLER:

Dış kabuk:

Karbon fiberden yapılmış kabuk. Bu bileşik son derece hafiftir ve mükemmel darbe emilimini sağlar.

Havalandırma:

Kaskın havalandırma sistemi, hava delikleri, çene muhafazasında ve kabuğun üst kısmında yeniden tasarlandı ve kaskın ön tarafında iki yeni delik bulundu. Hava girişleri artık daha büyük bir hava akışını emebilmektedir, havalandırma kanalları artık daha geniştir ve içeride optimum havalandırma sağlamaktadır. Havalandırma sisteminin açma ve kapama mekanizmaları, çene muhafazasında ve kabuğun ön kısmında bir açma-kapama mekanizmasına dayanırken, üst hava girişleri de RPHA10 Plus ile aynı yeniden tasarlanmış kadran sistemine sahiptir. Kadran sistemi 7 farklı pozisyona kadar ayarlama imkanı sunar ve eldiven ile ve ıslak ile daha iyi temas için kauçuk bir yüzeye sahiptir. Arka spoylerin iki çıkış deliği vardır, ayrıca kaskın arka kısmının yanından tüm nem ve sıcak hava emişini sağlayan bazı ızgaralar vardır.

Vizör :

RPHA 11 ekranı daha geniş bir görüş alanına sahiptir. Anti-scratch ve anti-fog özelliklerine sahiptir. Açık ve koyu bir ekran yanı sıra Yırtma ve Pinlock parantezleri ile.

İç Pinlock siperliği, ekranın buğulanmasını önler.
Yeniden tasarlanan kapatma sistemi: Şimdi sadece kapatma kolunu yukarı doğru iterek, bu kilidini açar ve kolayca kaldırılabilir.

RapidFire ekran mekanizması, hızlı, aleti daha az takma ve çıkarma olanağı sunar.

İç:

Kask için iç tamamen yeniden tasarlandı. Multicool sistemi, her biri farklı işlevlere sahip üç farklı tekstil yüzeyine sahiptir: yanak yastığı, hareket halindeyken rahatlığı ve konforu optimize ederken, kaskın üst kısmını çevreleyen, optimum uyumluluk ile doğru uyumu birleştirir. Üst dolgu, gelişmiş iç havalandırma sistemi yardımıyla, içten gelen ter ve nemi doğru şekilde fitil etmeyi amaçlar. Tamponun dış yüzeyi, yansıtıcı alanları ve yağmurda kaskları sudan uzak tutan bir lastik taç içerir. Bu kaskın en büyük yeniliklerinden biri, dolgu malzemesinin hızlı ve kolay bir şekilde çıkarılmasına olanak tanıyan yan yastığın acil çıkmasıdır. Tüm dolgu çıkarılabilir ve yıkanabilir.

Diğer Özellikler:

Çift toka veya Doule D sabitleme sistemi.

Nefes koruyucu ve çene perde dahildir.

Onaylar
ECE 22.05

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: , ,
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments