Hırsızlık Mağduru Olmaktan Korunma Rehberi

by motosiklet
9 ay ago
10 Views

Hırsızlık Mağduru Olmaktan Korunma Rehberi Yazı Dizisi Başlıyor. Kaçırmayın çok eğleneceyük.

Motorunu karanlık bir köşeye parkedeyimde kimse görmesin, benimde endişem kalmasın

Tebrikler! İşte tam olarak şu an mükemmel bir hırsızlık olayı vakasına dönüştürdünüz! Özellikle yeni aldığınız motorunuzu böyle kimsenin görmeyeceği yerlere parkederek zoru başarmış oluyorsunuz. Böylece hiç kimse bir daha motorunuzu bulamayacak. Zaten bizde ilk gün motorunu çaldırmayı başaran kişiler arasında özel bir çekiliş yapmayı planlıyorduk. O motorun yanına hırsız geldikten sonra alarmı yoksa, hırsızın motoru çalması 20 saniye sürecektir. Sabah kalktığınızda sitenizin, bakkalınızın veya yakındaki şirketin güvenlik kamerasından kaç saniyede çaldıklarını bize iletirseniz memnun oluruz. Size bir ödülümüz olacak.

Tatile gittim evde yokum diye çevreme bildirdim, motorumun evimin önünde kilitli olduğunu fotoğraf çekerek sosyal medyada paylaştım.

Hatırlıyorum bundan yaklaşık 10 yıl önce sosyal medya o kadar kullanılmıyordu. Şimdi ise bakkala giderken bile akşam ne içeceğine kadar paylaşanlara rastlamak mümkün. Çalmasınlar ve motoruma göz kulak olsunlar diye sosyal medyada paylaşıp, profilinizdeki adresinizi verdiğinizde artık çalınacağını garantilemiş oluyorsunuz. Siz tatile gittiğiniz yeri de paylaşın ki dönüşte hırsızla kafa kafaya denk gelmeyin. Tatil dönüşü yerinde bulamazsanız bize bildirin biz hemen size motorunuzu kaç parçaya ayırdıklarını iletelim. Bunun için bir ödülümüz var. Üzüm suyu veriyoruz. Hatta hastag eklediyseniz ödülümüz ikiye katlanıyor. İki şişe birden taze sıkılmış üzüm suyu artık kana kana içersiniz. Eğer beraberinde evinizde soyulduysa lütfen #motorumçalındı hastag’ine #evimsoyuldu hastag’ini de eklemeyi unutmayın. Biz bugünler için varız.

Bunları yapmamayı unutmayın.

Arzu Ayhanoğlu, Motosiklet Sitesinden iyi sürüşler. Beğeniyi unutmayın.

 

 

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir