18.2 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024

HIRSIZ İÇİN KÂBUS, ONUN ADI ABUS

Alman ekolünü tasarımında taşıyan ve kendi alanında tüm dünyada adeta lider bir pozisyonda bulunan Abus kilitleri, motosikletinizi hırsızlar için adeta surat ekşitici bir duruma sokmanın tabiri olsa gerek. Kilit teknolojisinde üst düzey bir kalite standardına sahip olan Abus kilitleri, motosikletinizi hırsızlara karşı korumanın en sağlam koruyucusu olarak biliniyor.

HIRSIZ İÇİN KÂBUS, ONUN ADI ABUS

 

abus-city-chain
abus-city-chain

Alman disiplini ile 1924 senesinden günümüze gelen bir tecrübenin yansımasa olan Abus, uzun kullanım ömürleri ve güvenilir olmalarının yanı sıra kullanım kolaylığı açısından da en çok tercih edilen markalardan olmuştur.

Abus yalnız Almanların değil, bütün Avrupa’nın en büyük ve en ileri düzey test laboratuvarlarında, her aşamada açma ve kırma gibi kritik yönteminin gerçekleştirildiği zorlu aşamalardan geçirdiği kilit denemeleri sayesinde, güvenilirlik konusunda uluslararası bir popülerliğe sahip olmuştur. Özellikle Almanya ve Avrupa’nın en çok tercih ettiği marka olarak bilinir.

 

abus kilit
abus kilit

Ayrıca hırsızlara karşı yüksek koruma gerçekleştirmeyi amaç edinen alarmlı disk kilitleri, U-Tipi kilitleri, korumalı zincir kilitleri ve hatırlatma kablo özelliği olan kilitleri gibi önemli seçenekleri ile her isteğe karşılık veren bir güvenlik seçeneği olarak ön plana çıkıyor.

 

AEA’nın çokca sözedip reklamını yaptığı marka, bilinirliğe doğru at sürmeye devam ediyor, fahiş fiyatlarıyla da olsa ilgi çekmeyi başardı, darısı Türk kilit firmalarının başına, dayanıklı kilit üreten firmalar neredesiniz.

Motosikletler

3 YORUMLAR

  1. En az 2 ya da 3 kere motorumun çalınmaya çalışıldığına şahitlik ettim. İnanın bu çok büyük bir dert. ABUS artık gerçek anlamda hırsızlar için bir kabus olabilir. En kısa zaman içerisinde bir tane edinerek kullanmaya başlayacağım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz