Hero Motor, Asya’da XPulse 200T 4V’yi Piyasaya Sürüyor

Hero Motor, Asya'da XPulse 200T 4V'yi Piyasaya Sürüyor

Küçük deplasmanlı çift sporlar ve karıştırıcılar, her türlü arazi kabiliyeti ve güvenilirlikleri nedeniyle Asya’da ki ülkelerde son derece popülerdir. Neredeyse tüm üreticilerin ideal, her yere gidebilen iki tekerlekli araç konusunda kendi yorumları var ve ülkedeki en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Hero MotoCorp en yenisi olan XPulse 200T 4V‘yi piyasaya sürdü. 

Hero XPulse 200T 4V

Yeni Hero XPulse 200T 4V , daha arazi odaklı kardeşi Hero Xpulse 200 4V ile aynı temeller üzerine inşa edilmiştir. Performans, 199.6cc, dört valfli, hava soğutmalı, yakıt enjeksiyonlu tek silindirli motordan gelir. Tıpkı enduro kardeşi gibi, XPulse 200T 4V maksimum 19 beygir gücü ve 12 lb-ft tork üretir. Bu çok fazla bir güç gibi görünmese de, çukurlarla dolu yollarda ve ara sıra çakıl yollarda güç sağlamak için yeterli homurtuya sahipken, Hindistan’ın yollarının ve otoyollarının üstesinden gelmek için kesinlikle fazlasıyla yeterli.

Hero Motor, Asya’da XPulse 200T 4V’yi Piyasaya Sürüyor

Motosikletin genel tasarımına gelince, XPulse 200 400V’nin arazi odaklı doğasından çok uzak. 200T, tel telli jantlar yerine alaşım jantlarla çok daha yol odaklı. Ayrıca daha yol odaklı bir dizi lastik alır. Bununla birlikte, kir girişini önlemek için tozluklarla birlikte uzun mesafeli bir ön çatal alırken aynı zamanda neo-retro bir estetik verir. Önde, motosikletin tam LED farı ve küçük bir sinek ekranı vardır. Çırpıcı tarzı elemanlar, göbek tavası ve egzoz ısı kalkanı ile motosikletin altında devam ediyor. Son olarak, bir yolcu tutma kolu, arka seleyi taşımanızı kolaylaştırır. 

Teknoloji tarafında , Hero XPulse tamamen dijital bir enstrüman konsolu alıyor ve hatta Bluetooth bağlantısı ve adım adım navigasyon sunuyor. Süspansiyon donanımı, önde standart teleskopik çatallardan ve arkada bir çift önceden yük ayarlı amortisörden oluşur. Motosiklet ayrıca ABS ile tamamlanmış ön ve arka disk frenlere sahiptir. 

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap