Hayalet Motosiklet Birdcage Boxer ile Tanışın

0
302

Revival Birdcage Boxer, motosikletlerle ilgili olan tüm tabuları yıkacak özelliklere sahip bir motosiklet. Titanyum alaşımlardan oluşan motosiklet, tasarımsal olarak üzerinde farklı hiçbir şey taşımıyor.

Motosiklet denilince akıllara kimi zaman heybetli görünüşlere sahip sürat motorları gelir. Kimi zaman ise, Chopper olarak adlandırılan Amerikan tarzı motosikletler fakat Revival’ın tasarladığı bu model diğerlerinden çok farklı.

Motosikletin iskeleti tamamen titanyum çubuklardan oluşuyor. Motorda gereksiz olarak görülen hiçbir şey kullanılmamış. Haberimizin ilerleyen kısımlarında sizi daha da şaşırtacağımıza söz vererek şu an için sadece bir örnek veriyoruz, motorun yumuşak bir koltuğu yok. Metal olarak tasarlanan küçük bir koltuğa sahip olan motosiklet için ‘filmlerdeki motorcu çeteleri için üretilmiş bu’ diyebilirsiniz. Seri üretimine geçme durumu belli olmayan motosiklet, Amerika’nın Teksas eyaletinde düzenlenecek olan Handbuilt şovu için tasarlanıyor.

Normal motorlara oranla daha büyük bir yapısı olan motosikletin, BMW yetkilileri tarafından Revival ekibinden özel olarak istendiği belirtiliyor. BMW tarafından bu model için özel süspansiyonlar ve motor üretilmiş. Motosikletin dışına doğru iki uzayan iki silindir, motorun bir hayli güçlü olduğunu kanıtlıyor.

Bu motosiklet bir gün yollara çıkar mı bilinmez ancak, Handbuilt şovunda rakibinin olmayacağı kesin gibi duruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here