satılık motosikletler

Harley-Davidson’ın ilk elektrikli bisikleti

İlk elektrikli bisikleti tanıtımı üzerinden bir süre geçen Harley Davidson e-bisikleti ile daha önce tanışmamış olabilirsiniz. Modelin adı S1 MOSH/TRIBUTE diye geçiyor. Modele eskiye özlem modelide diyebilirsiniz. Harley ailesi 100 yılı aşkın modelinden ilham alarak elektrikli motosikleti geliştirilmiş ve satışa sunulmaya hazır hale getirilmiş. Amerika’da çok alıcı çıkmış fakat sınırlı sayıda üretildiğinden herkes bu bisikleti göremeyecek.

Deri sele ve kulplar, pirinç vurgular, parlak boya, beyaz lastikler ve kahverengi tahrik kayışı gibi temel unsurların tümü, orijinal vintage prototipin çarpıcı estetiğine yakından bakın.

Bisiklet, MOSH/CTY modeline dayandırılmış ve Brose orta tahrik motoru, Gates karbon kayış tahriki, dahili elektrik kablolarına uyacak şekilde içten yönlendirilmiş hortumlara sahip TRP hidrolik disk frenleri ve motosikletin imzası dahil olmak üzere aynı bileşenlerin çoğunu görebilirsiniz. Entegre aydınlatma Ön kalkan ve arka çıkışların her ikisi de yerleşik çerçeveye entegre aydınlatmaya sahiptir, ayrıca Seri 1’in mühendisleri tarafından şirket içinde tasarlanan gidonlara monte edilmiş ekstra parlak bir far vardır.

Tam olarak orijinal prototip gibi görünmese de, S1 MOSH/TRIBUTE, aşağıdaki fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi, kesinlikle bu ayırt edici tasarıma sahip.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir