Harley-Davidson ADV, Streetfighter ve Elektrikli Motosikletleri Sunulacak

by motosiklet
2 sene ago
85 Views

Son zamanlardaki yoğun rekabeti sona erdirmek için, Amerikan kruvazörü Harley-Davidson 2022‘de ki iş planını açıkladı. Harley sadece yeni ürünler sunmayacak, daha da önemlisi kruvazör segmentinden uzaklaşacak. Şirket, üç ürün segmentine ve dört motor kapasitesine yayılan yeni 500cc – 1250cc modüler bir platform sunuyor. Bu planın bir parçası olarak, ilk 1250cc özel motosikletin yanı sıra 975cc’lik bir streetfighter modelini ve ilk macera motoru Pan America 1250‘yi piyasaya sürecek. Yeni ürün olan ilk elektrikli motosiklet LiveWire, ilk olarak 2019 Ağustos’ta piyasaya sürülecek.

Harley, Hindistan‘ı da içine alan Asya pazarları için, 250-500cc’lik bir motosikleti “Asya’da bir üretici” ile ekip kurmayı planlıyor.

Detaylı açıklama ise altta yer alıyor.

Harley-Davidson Pan America 1250

Harley-Davidson’un ilk Adventure Touring motosikleti olan Harley-Davidson ™ Pan America ™ 1250’nin 2020’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. (Gösterilen prototip model. Üretim modeli özellikleri değişebilir. Henüz satışa sunulmamış. Gelecekte gösterilebilecek tüm modeller mevcut olmayabilir.)

Harley-Davidson LiveWire


Harley-Davidson’un elektrikli motosikleti LiveWire – elektrifikasyon konusunda lider bir şirket haline getirmek üzere tasarlanan elektrikli iki tekerlekli araçlarını, debriyajsız “twist and go” portföyünde yer alacak ve ilk 2019’da lansman yapmayı planlanıyor. (Gösterilen prototip model. Üretim modeli özellikleri değişiklik gösterebilir.)

Future Streetfighter Modeli

Bu 975cc Streetfighter modeli, Harley-Davidson’un 2020’de piyasaya sürülmesi planlanan 1250cc’lik orta ağırlıktaki bir motosikleti olan modüler 500cc’lik prototip’in bir parçasıdır. (Gösterilen prototip model. Üretim modeli özellikleri değişiklik gösterebilir.)

Future Custom Model

Harley-Davidson’un kaslı duruşu, agresif, aykırı stili ve 1250cc’lik saf performansı ile yepyeni özel motosikleti, 2021 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor. (Modelde gösterilen prototip modele göre değişiklik gösterebilir.)

Future Electric Model

Harley’in elektrikli model üretmesi çok konuşuldu, fakat pazarlarda ki yerini sağlamlaştırmak için bu yola girmesi kaçınılmazdı. Elektrikli model için 2022’de çıkması planlanıyor.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir