Gülşah yola çıktı | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
6 sene ago
339 Views

Türk kadınını cesaretlendirmek ve bir kadının istediği her şeyi başarabileceğini kanıtlamak için tek başıma yola çıkıyorum. Yaklaşık 36 gün sürecek ve 28 ili kapsayacak gezime MT07 MOTOCAGE motosikletimle karadeniz sahilinden başlayarak tüm Türkiye’yi çepeçevre dolaşacağım.

 Gülşah Merve Yüksel


Gülşah Merve Yüksel

Gülşah yola çıktı

Bu yolculuğumda en büyük desteği, sponsorum Yamaha Motor Türkiye sağladı; tüm ekibe, emeklerine çok teşekkür ederim. 36 gün boyunca sizin destekleriniz de benim için çok çok önemli. Umarım en güzel maceralarımı sizinle paylaşıp, hatıra defterlerimize güzel şeyler kaydedeceğiz.

Yolda görüşmek üzere

Yorum Ekle
Etiketler: , , ,

4 yorum

 • Motorad İstanbul dedi ki:

  Touring için motor giyim tam ekipman tavsiyesi verin, yeni aldım

  • motosiklet dedi ki:

   Selam Motorad, ekipman için çanta ve tutucu i, tank pad için givi ve kriega çanta, tutuculara bakmanı tavsiye ederim, kask x-lite 702 gt, mont, revit eclipse, eldiven revit’ten şaşma uygun fiyatlar var. Şu sıralar indirimler ve yeni modeller gelecek. Özellikle revit’te yeni nesil korumalar var eldivenlerde. Pantolon dersen, ılgaz veya madra alabilirsin tech90 markadır, güvenli ve iyidir. Bot için uygun fiyatlı rockwell botlar var. Dainese’ler ise pahalı ama iyi korumaları olan botlardır. Pantolon istemiyorsan zandona dizlik öneririm ama pantolon yerini tutmaz, kot desenli istemiyorsan, revit pantolonlara bakman iyi olur, iyi sürüşler

 • ninja moto genç dedi ki:

  Kros kask tavsiyesi verecek var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları