Gördüğünüz Anda Sizi 40 Yıl Öncesine Götürecek Birbirinden İlginç Motosikletli Reklamlar

by motosiklet
2 ay ago
55 Views

Gördüğünüz Anda Sizi 40 Yıl Öncesine Götürecek Birbirinden İlginç Motosikletli Reklamlar dedik fakat daha eski modellerin reklamlarınıda aynı sayfaya ekledik.

1. Enjeksiyonlu ilk modellerden biri, reklamda ablamız çok mutlu, tanıttığı motosiklet 500 cc yani öyle hava civa bir model değil. Dikkat edin bunlar kadar güzeli artık bulunmuyor.

2. Yamaha Twinjet 100 cc modeli, yamaha’nın şehiriçine hükmeden ve piyasaya oynayan bir modeli. Tabi o zaman kask denen olasılık reklamlara etkimemiş

3. Norton Commando, 750 cc’lik bir şaheser. O zamanlar güzel ablaları bu motorla tavlayabilirsin imajı çiziliyordu. Belkide oluyordu. 

4. Bu model geç bir 2013 yapımı reklamı BMW yinede grafiksel bir anlatım seçmiş.

5. Rekortmen imajı vermeye çalışılan yine kadınlar ve özgürlük temalı bir reklam. Şortlu ablalar o zamanlar reklamların en sevilen elemanlarıydı. Norton Commano 750 bu modelleri tanıtırken reklama çok para basıyordu.

6. Jawa 219, mopedciler bu modelleri çok severdi, hala Bodrumlu bir arkadaş çok uğraşlar vererek yeni tip jawa ile eski tip jawa modelleri arasında üretim yapıyor. Yine şortlu abla reklamlarının bol olduğu seneye denk geliyor.

7. BMW R25 ve R 51/2 modellerinin tanıtımı

8. MobyX7 tanıtımı, önemli olan pazardan aldıklarını o motosikletle taşıyabilmektir temalı bir reklam ama etekli bir kız ilgiyi dağıtıyor.

9. BMW R 51/2 modeli tanıtımı. BMW hala reklamlarında kızlara yer vermiyor.

10. Bir Triumph X-75 reklamı, çoraplı, etlileyici bir kız ile siyat panter’in yırtıcılığına sahibiz, beni alırsan herkesi sollarsın, çünkü ben hız delisiyim imajı çizilmiş.

11. Honda Cub modelinin ilk tanıtımları, hayatı kolaylaştıran ve ucuza alınan modeller mantığıyla çıkış yapmıştı.

12

13

 

14

15

16

17

18

19

20

HP Digital Sender BWX4-2-1902

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir